
Opel Crossland - 1.2 Turbo GS Line CARPLAY NAVI LM ECC CRUISE
Algemeen
| Prijs | € 13.500 |
| Prijs excl. BTW | € 11.433 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 92.127 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 16 april 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | L-744-BK |
| Datum deel 1 | 16-04-2021 |
| Topsnelheid | 187 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,90 sec |
| Motorvermogen | 81 kW (110 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1154 kg |
| Trekgewicht max | 840 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | januari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Opel Crossland 1.2 Turbo GS Line CARPLAY NAVI LM ECC CRUISE.
- Kenteken: L-744-BK
- Merk: Opel
- Model: Crossland
- APK tot: 16-04-2027
- Tellerstand: 92127 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2021
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: wit
- Bekleding: Leder/Stof
- Motorinhoud: 1199 cc
- Aantal cilinders: 3
- Motorcode: EB2ADT (HN05)
- Vermogen: 81 kW / 110pk
- Ledig gewicht: 1154 kg
- Max. trekgewicht: 840 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 4.7 l/100 km
- BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is inclusief BTW
- Lengte: 423 cm
- Breedte: 177 cm
- Hoogte: 1605 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 172 - 188 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: Navigatie pakket
- Achteruitrijcamera
- Apple Carplay/Android Auto
- DAB
- Multimedia scherm middel
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
Pakket: Multimedia Navi Pro
- Multimedia scherm middel
- Navigatiesysteem
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Andere dakkleur
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metaalkleur
- Park Distance Control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Sportvelgen
- Warmtewerend glas
- Warmtewerende voorruit
Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Microvezel bekleding
- Middenarmsteun voor
- Stuur leder
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 16"
- Multimedia scherm standaard
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
De Opel Crossland, met zijn stijlvolle uitstraling en comfortabele interieur, kenmerkt het handelsmerk van Duitse topkwaliteit. Hij heeft een benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. Een goede zithouding is essentieel voor een fitte rit. Daarom is deze auto uitgerust met comfortstoelen. In deze auto profiteert u onder andere ook van: 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Soepel inparkeren gaat gemakkelijker dan u verwacht dankzij de achteruitrijcamera. Net als een smartphone of een slimme speaker kunt u deze auto bedienen met stemcommando's. Waarheen gaat de reis? Het navigatiesysteem brengt u trefzeker ter plekke! De auto is ook uitgevoerd met electronic climate control. Voor storingvrije digitale radio-ontvangst zorgt de DAB-ontvanger. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn regensensor, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, isofix-aansluiting en centrale portiervergrendeling.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Onderweg fungeert de verkeersbord-detectie als het ware als uw bijrijder en attendeert u op de verkeersborden langs de weg. Deze Opel Crossland is ook behulpzaam als het gaat om een rechte koers. Het Lane-keeping systeem signaleert en corrigeert als u onbedoeld de rijstrooklijnen dreigt te overschrijden. Forward collision warning waarschuwt bij een dreigende aanrijding met een voorligger. Verder is deze auto uitgerust met vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Wilt u met deze Opel Crossland een proefrit maken? Bel of mail ons dan nu voor een afspraak.
U kunt deze deze auto financieren vanaf €259,00 per maand.
Voor meer vragen of informatie kunt u ons altijd bellen mailen of smsen.
Kijk ook eens naar onze andere voordelige advertenties.
Onze garantie/rijklaar pakketten
Instapgarantie (€399,-)
Auto's van 10 - 15 jaar oud en tot 175.000 km.
Inclusief:
12 maand garantie.
Nieuwe APK.
Algehele check.
Kleine onderhoudsbeurt.
Excellent garantie (€499,-)
Auto's tot 10 jaar oud en tot 175.000 km.
Inclusief:
12 maand garantie.
Nieuwe APK.
Algehele check.
Kleine onderhoudsbeurt.
Excellent plus garantie (€699,-)
Auto's tot 10 jaar oud en tot 175.000 km.
Inclusief:
12 maand garantie.
Nieuwe APK.
Algehele check.
Grote onderhoudsbeurt.
Exclusive garantie (€1499,-)
Speciaal voor onze exclusives.
Auto's tot 10 jaar oud en tot 175.000 km.
Inclusief:
12 maand garantie
Nieuwe APK.
Algehele check
Inclusief onderhoudsbeurt.
Onze advertenties worden met grote zorgvuldigheid op het internet geplaatst. Mocht er onverhoopt toch een fout in staan, dan kan hieraan geen rechten worden ontleend.
Financiering is mogelijk.
Whatsapp ons op: 06-552 318 32
RTO autoservice
Zuiderdiep 408
7876 AW Valthermond
0599 72 70 12
info@rtoautoservice.nl
www.rtoautoservice.nl/
Hoeveel kost een Opel Crossland verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























