
Opel Frontera - 1.2 Turbo Hybrid 110pk eDCT GS | 8 jaar garantie | Navigatie | Lichtmetalen velgen
Algemeen
| Prijs | € 30.940 |
| Prijs excl. BTW | € 26.556 excl. BTW |
| Bouwjaar | Juli 2025 |
| Kilometerstand | 5 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 22 juli 2029 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | HXF-90-K |
| Datum deel 1 | 22-07-2025 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,00 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Black pearl paint |
| Gewicht | 1294 kg |
| Trekgewicht max | 1250 kg |
| Trekgewicht onger. | 690 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | januari 2025 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2024
Technische informatie
Koppel: 205 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 44 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 11,0 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.830 kg
Afmetingen (LxBxH): 439 x 180 x 165 cm
Wielbasis: 267 cm
Interieur
Interieur: -, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 119 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Basispakket (inbegrepen):
- Demo afleverpakket tot 12 maanden 10.000 km (€ 695 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): Nieuwe APK
- Wassink Zekerheidspakket (€ 1.095 meerprijs):
Het Wassink Zekerheidspakket / Spoticar / KIA Topselectie / Hyundai promises omvat naast de resterende fabrieksgarantie *:
✔ 12 maanden BOVAG garantie
Garantie reparatie bij een van de Wassink Autogroep vestiging
✔ Checklist volgens Merkdealer standaards
✔ Bekende onderhoudshistorie
✔ Gebruik van originele onderdelen met garantie
✔ Onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschrift
Minimaal 6 maanden onderhoudsvrij Max 7.500 km
✔ Uitgebreide poetsbeurt
✔ APK keuring
Minimaal 6 maanden
✔ Pech service 24/7 Nederland
✔ Navigatie Update
Bij Wassink Autogroep merken/ laatst beschikbare gratis versie
✔ Health Check Batterij bij Electrische auto's
State of Health via Aviloo
* Voor een grijs kenteken voertuig is 6 maanden garantie van toepassing
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
= Aanvullende opties en accessoires =
- 3 spaaks lederen stuurwiel (vegan)
- 10'' Digitaal instrumentenpaneel
- 17" Lichtmetalen velgen in Zwart
- Automatisch inklapbare buitenspiegels
- Bandenreparatieset
- Bodembeschermers in contrastrerend zwart
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Contrasterende dakkleur in Zwart
- Derde hoofdsteun achterin
- Deurgrepen in contrastrerend zwart
- Donker getinte ramen achter
- Elektrisch bedienbare ramen achter
- Elektrisch bedienbare ramen met one-touch functie voor
- Elektronische handrem
- Hill Start Assist (HSA)
- Hoofdairbags voor en zij- en gordijnairbags voor en achter
- In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
- In ongelijke delen (60/40) neerklapbare achterbank
- Intelli-Seat stoelen voor met ergonomische zitting
- Lane keep assist
- LED achterlichten
- LED koplampen
- metallic
- Multimedia systeem met 10'' kleuren touchscreen, met navigatie, bluetooth, digitale radio usb aansluiting, draadloze telefoonoplader en apple carplay & android auto ondersteuning
- Opbergtassen aan rugleuningen stoelen voor
- Parkeersensoren achter
- Smartphone Station met Infotainment integratie
- Stof
- Stoffen bekleding Gap Black/Grey Melange in zwart
- Uitschakelbare passagiersairbag
- USB-aansluitingen 1e zitrij
- USB-C aansluiting 2e zitrij
- Veiligheidsverbinding voor kinderstoel ISOFIX achter
- Warmtewerende en geluidsdempende voorruit
- Zwarte buitenspiegels
- Zwarte sierstrip langs zijruiten
= Bijzonderheden =
Deze auto is beschikbaar bij de Wassink Autogroep.
De vermelde verkoopprijzen van onze occasions zijn altijd inclusief de niet vermijdbare kosten, zoals bijvoorbeeld een geldige APK.
De (optionele) Wassink Zekerheidspakketten bieden een uitgebreide zekerheid en service gedurende 12 maanden.
Daarnaast verzorgen wij direct het onderhoud en houden wij je te allen tijde mobiel met de 24 uur 7 dagen per week pechhulp voor onderweg.
Je kunt kiezen tussen ons Wassink Zekerheidspakket standaard (NL dekking) of het PLUS pakket met uitgebreide landelijk en Europese dekking.
Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden of kijk op onze website www.wassinkautogroep.nl voor meer informatie.
Bij Wassink Autogroep kun je ook terecht voor een scherp financieringsvoorstel, een uitgebreide verzekering of Private Lease van een gebruikte auto.
Onze verkoopadviseurs vertellen je hier graag meer over.
Hoewel wij onze advertenties met de grootste zorg voor je samenstellen, zijn de specificaties in de advertentie zoals, opties en uitrustingsniveaus altijd onder voorbehoud van typefouten. Wij adviseren je daarom om zaken die voor je van invloed zijn op jouw aankoopbeslissing, voor aankoop te controleren.
Hoeveel kost een Opel Frontera verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


















































































































