
Opel Frontera - 1.2 Turbo Hybrid 136pk eDCT Edition {uitgelichte-opties}
Algemeen
| Prijs | € 26.940 |
| Prijs excl. BTW | € 22.895 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2025 |
| Kilometerstand | 16.789 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 23 juni 2029 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | HTN-28-N |
| Datum deel 1 | 23-06-2025 |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Khaki Green (groen metallic) |
| Gewicht | 1294 kg |
| Trekgewicht max | 1250 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- ESP
- Parkeersensor
- Elek. bedienbare ramen
- Navigatiesysteem
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Modeljaar: 2025
Referentienummer: 2793407
Technische informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Topsnelheid: 194 km/u
Afmetingen (LxBxH): 439 x 180 x 165 cm
Interieur
Interieurkleur: zwart
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 119 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Overige informatie
Interieur: Antraciet
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 23-06-2025
= Aanvullende opties en accessoires =
- 3-spaaks stuurwiel met stuurwielbediening
- 10'' Digitaal instrumentenpaneel
- Bodembeschermers in contrastrerend zwart
- Dak in Carrosseriekleur
- Dak in Contrastrerend wit & witte 16'' velgen
- Derde hoofdsteun achterin
- Deurgrepen in contrastrerend zwart
- Elektrisch bedienbare ramen achter
- Elektrisch bedienbare ramen met one-touch functie voor
- Elektronische handrem
- Hill Start Assist (HSA)
- Hoofdairbags voor en zij- en gordijnairbags voor en achter
- In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
- In ongelijke delen (60/40) neerklapbare achterbank
- Lane keep assist
- Metallic lak
- Middenarmsteun
- Parkeercamera achter
- Parkeersensoren achter
- Smartphone Station met Infotainment integratie
- Stoffen bekleding ''Fabric Riaz Blue'' in zwart
- Uitschakelbare passagiersairbag
- Veiligheidsverbinding voor kinderstoel ISOFIX achter
- Warmtewerende en geluidsdempende voorruit
- Zwarte buitenspiegels
- Zwarte sierstrip langs zijruiten
= Bijzonderheden =
Disclaimer: LET OP: Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld om de informatie over de auto zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar bespreek bij interesse alle zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden met uw verkoopadviseur.
Hoeveel kost een Opel Frontera verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























