
Opel Frontera - 1.2 TURBO HYBRID GS | TWO TONE | CLIMA | CAMERA | CRUISE | NAVI | DODEHOEKSPIEGELS | STUUR
Algemeen
| Prijs | € 27.900 |
| Bouwjaar | 2025 |
| Kilometerstand | 15.722 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 05 juni 2029 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JLH-83-V |
| Datum deel 1 | 05-06-2025 (import) |
| Topsnelheid | 194 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,00 sec |
| Motorvermogen | 107 kW (145 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1294 kg |
| Trekgewicht max | 1250 kg |
| Trekgewicht onger. | 690 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | oktober 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2024
Technische informatie
Koppel: 230 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 44 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 9,0 s
Topsnelheid: 194 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.830 kg
Afmetingen (LxB): 439 x 180 cm
Wielbasis: 267 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 120 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Afleverpakket Gebruikt (inbegrepen):
- 12 maanden BOVAG garantie
- Volledige reiniging in- en exterieur
- Geldige APK
- 14 dagen omruilgarantie
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden)
- Afleverpakket Gebruikt - Premium (€ 795 meerprijs):
Op al onze auto's is BOVAG garantie van toepassing. Wilt u meer zekerheid? Kies dan voor het Hyundai Wittenberg Afleverpakket (€ 795.-):
- Volledig reinigen van in- en exterieur
- Voorzien van minimaal 12 maanden APK
- 12 maanden onderhoudsvrij (maximaal 15.000 km)
- Onderhoudsbeurt volgens schema fabrikant bij aflevering
- Levenslange pechhulp voor jouw Hyundai*
- Half volle tank brandstof
- Gratis einde garantiecheck
- Napoetsen voor aflevering
- Gratis zomer- en wintercheck
- Hyundai Wittenberg VIP-pas Basis**
*Voorwaarde dat de auto in onderhoud is bij Hyundai Wittenberg
**Exclusief voor Hyundai's
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Afleverpakket Gebruikt"): Hyundai Promise - Approved Used Cars; BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Opel Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdan, NL 0882012700 www.opel.nl info@opel.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Arktis White (P0WP)
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dak in carrosseriekleur (JD02)
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 17"
- afwijkende dakkleur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- Extra getint glas
- geluidsisolerend glas
- LED achterlichten
- Warmtewerende voorruit
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Interieur & Comfort
- achteruitrijcamera
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor en achter
- ergonomische voorstoelen
- Luxe stoffen bekleding
- sfeerverlichting
- stuur kunstleder
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- dodehoek detectie
- rijstrooksensor met correctie
- alarm klasse 1(startblokkering)
- automatische snelheids begrenzing
- bots waarschuwing systeem
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) achter
- zij airbag(s) voor
Overig
- Comfort Pakket GS (stuurwiel verwarmd, voorstoelen verwarmd) (PQ02)
= Bijzonderheden =
Alles voor jouw nieuwe auto vind je bij Hyundai Wittenberg Hilversum!
Wij vertegenwoordigen Hyundai in de regio Amersfoort, Hilversum, Nieuwegein en Utrecht. Je kunt bij ons terecht voor zowel aanschaf van nieuwe auto's en occasions, (private) leasing, als schade en onderhoud aan jouw auto.
Bij Hyundai Wittenberg kun je rekenen op transparante service en professionele dienstverlening, maar altijd met een persoonlijk karakter. Onze mensen maken het verschil. Zij zorgen voor de kwaliteit die jij en je auto verdienen, samen met het ruime assortiment kwalitatief hoogwaardige modellen.
Wij nodigen je graag uit voor een bezoek aan een van onze showrooms of kijk in ons online aanbod. We zijn je graag van dienst!
Welkom bij Hyundai Wittenberg!
Hoeveel kost een Opel Frontera verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























