
Opel Insignia - 1.4 T EcoF. Sport
Algemeen
| Prijs | € 3.950 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 233.397 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 18 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 35-ZKS-9 |
| Datum deel 1 | 20-12-2012 |
| Topsnelheid | 205 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,90 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1362 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1403 kg |
| Trekgewicht max | 1250 kg |
| Trekgewicht onger. | 730 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | april 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: apr. 2011 - jul. 2013
Referentienummer: 2552
Technische informatie
Tankinhoud: 70 liter
Acceleratie (0-100): 10,9 s
Topsnelheid: 205 km/u
Wielbasis: 274 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 129 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik in de stad: 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Audio-navigatie full map
- radio-CD/MP3 speler
Exterieur
- bi-xenon koplampen adaptief
- lichtmetalen velgen 20"
- metaalkleur
- mistlampen voor
Interieur & Comfort
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor en achter
- Lendesteun(en) verstelbaar
- sportonderstel
- sportstuur
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur leder en multifunctioneel
Veiligheid & Techniek
- adaptief demping systeem
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- start/stop systeem
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Nette en goed onderhouden Insignia!
Welkom bij Autobedrijf LuCars in Schijndel.
Lucars is gespecialiseerd in de in- en verkoop van betaalbare luxe personenauto s van diverse merken alsmede 4-Wheeldrive s.
Lucars is een eenmanszaak en doet bijna alle werkzaamheden zelf waardoor de kosten zo laag mogelijk blijven en dus scherpe prijzen kan hanteren.
Voor info het beste even bellen.In principe zijn we de gehele week aanwezig.Voor de zekerheid altijd van te voren even bellen om teleurstellingen te voorkomen!Gr.Lucars.
073-5474770 of mob.06-53394494.
Hoeveel kost een Opel Insignia verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























