
Opel Insignia - 1.6 T Edition|2e Eigenaar|Navigatie|CruiseControl|Climatronic
Algemeen
| Prijs | € 4.950 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 152.971 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 19 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 32-RFZ-3 |
| Datum deel 1 | 13-05-2011 |
| Motorvermogen | 132 kW (179 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1485 kg |
| Trekgewicht max | 1700 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Radio/CD-speler
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/55 R17
Acceleratie (0-100): 8,9 s
Topsnelheid: 225 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.090 kg
Afmetingen (LxBxH): 483 x 186 x 150 cm
Wielbasis: 274 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 179 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,7 l/100km (1 op 13,0)
Brandstofverbruik in de stad: 10,6 l/100km (1 op 9,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6 l/100km (1 op 16,7)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Radio-CD/MP3 speler
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Trekhaak met afneembare kogel
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution (EBD)
= Bijzonderheden =
De Opel Insignia vertegenwoordigt het beste van degelijk Duits design. De krachtige motor geeft deze Opel uitstekende prestaties.
De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. De automatische airconditioning zorgt voor een prettige binnentemperatuur. Een constante snelheid is goed voor de ontspanning onderweg, en de cruise control zorgt ervoor. U bent in deze Opel ook voorzien van lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook.
In de Opel Insignia heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Brake assist herkent een noodsituatie en voert de remdruk op om de remweg te verkorten.
Nieuwsgierig? Bel of mail ons nu voor een proefrit.
Topper Auto is een universeel autobedrijf. Onze bouwjaren, tellerstanden en prijzen zijn exact vermeld en inruil van uw huidige auto is bij ons altijd mogelijk. Elke occasion word afgeleverd met NAP certificaat en een geldige Apk. Ook is het financieren en verzekeren van uw nieuwe aankoop via ons mogelijk.
Al onze occasions zijn uitsluitend op afspraak te bezichtigen, daarom verzoeken wij u vriendelijk van te voren te bellen voor een afspraak.
Inruil Mogelijk!
Hoeveel kost een Opel Insignia verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
































