
Opel Insignia - 1.6 T Edition
Algemeen
| Prijs | € 11.950 |
| Bouwjaar | September 2016 |
| Kilometerstand | 55.661 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KJ-769-Z |
| Datum deel 1 | 27-09-2016 |
| Topsnelheid | 220 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,20 sec |
| Motorvermogen | 125 kW (170 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1471 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | juni 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Radio/CD-speler
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/55 R17
Acceleratie (0-100): 9,2 s
Topsnelheid: 220 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.110 kg
Afmetingen (LxBxH): 484 x 186 x 148 cm
Wielbasis: 274 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 139 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik in de stad: 7,7 l/100km (1 op 13,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
- Parkeersensor voor en achter
- Start/stop systeem
Overig
- Achteruitrjcamera
- Android Navigatiesysteem
- Camera achterruit
- Onderhoudsboekjes
= Bijzonderheden =
Garantie
Zondag open op afspraak 06-20700720.
Darwish Auto's
J.C. Beetslaan 83A
2131AJ HOOFDDORP
Tel: 0620700720
E-mail: darwishautos@gmail.com
Hoeveel kost een Opel Insignia verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




















































