
Opel Insignia - 2.0 CDTI EcoFLEX Design Edition / Airco / Navi / Trekhaak / Pdc
Algemeen
| Prijs | € 3.499 |
| Bouwjaar | Maart 2013 |
| Kilometerstand | 298.011 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 06 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 5-KDL-76 |
| Datum deel 1 | 28-03-2013 |
| Topsnelheid | 205 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,10 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1956 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1513 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | januari 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat voor: 245/40 R19
Bandenmaat achter: 245/45 R19
Prestaties
Acceleratie (0-100): 11,1 s
Topsnelheid: 205 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.155 kg
Afmetingen (LxBxH): 483 x 186 x 150 cm
Wielbasis: 274 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
CO₂-uitstoot: 112 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 505 - € 529 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Houten versnellingspook
- Lederen stuurwiel
- Multifunctioneel lederen stuurwiel
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie full map
- Radio-CD/MP3 speler
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- Trekhaak met afneembare kogel
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
Overig
- Navigatie-pakket (Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Navigatie-systeem full map, Navigatie full map, Parkeer-assistent, Parkeersensor achter, Parkeersensor voor, Parkeersensor voor en achter)
- Trailer-pakket (Trekhaak met afneembare kogel)
= Bijzonderheden =
LeiSem autos doet ook aan inruilen en inkopen van alle soort autos, motoren, scooters en andere voertuigen
Bel: 06 14 55 37 39 of mail: info@leisem.nl ons voor meer informatie over de auto van uw keuze.
Onze vestiging bevindt zich op
Keurmeesterstraat 7D
2984 BA Ridderkerk
WE ZIJN ELKE DAG OPEN VAN 09:00 TOT 18:00 OOK ZATERDAG EN ZONDAG WIJ KUNNEN OOK AUTOS OP NAAM ZETTEN
Zondag en na 18.00 h alleen op afspraak
Hoeveel kost een Opel Insignia verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.













































































![Volkswagen ID.3 - 58kWh 204pk 1ST Plus 89% SoH [ CAMERA+CARPLAY+STOELVERWARMING ]](https://cdn.autowereld.nl/I759714829/240x180/volkswagen-id-3-58kwh-204pk-1st-plus-89-soh-camera-carplay-stoelverwarming.jpg)













![BMW 5-serie Touring - 530e M Sport High Executive [ Leder Live-cockpit prof. Camera ]](https://cdn.autowereld.nl/I761854320/240x180/bmw-5-serie-touring-530e-m-sport-high-executive-leder-live-cockpit-prof-camera.jpg)

























