
Opel Insignia - 2.0 T Edition 4x4 SLTVRM/PDC/CRUISE/CLIMA/APK 13-12-2026/RIJDT PERFECT
Algemeen
| Prijs | € 4.950 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 182.147 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 13 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | TX-344-G |
| Datum deel 1 | 30-04-2010 (import) |
| Topsnelheid | 239 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,90 sec |
| Motorvermogen | 162 kW (220 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1670 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 11 |
| Introductiejaar | december 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 225/55 R17
Acceleratie (0-100): 7,9 s
Topsnelheid: 239 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.275 kg
Afmetingen (LxBxH): 483 x 186 x 150 cm
Wielbasis: 274 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 229 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 9,8 l/100km (1 op 10,2)
Brandstofverbruik in de stad: 14,4 l/100km (1 op 6,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Audio-navigatiesysteem
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Radio-CD/MP3 speler
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Achterspoiler
- Bi-xenon adaptief
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Koplampreiniging
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Adaptief Demping Systeem (ADS)
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
Overige
- Business-pakket (Audio-navigatiesysteem, Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Parkeersensor achter, Parkeersensor voor, Parkeersensor voor en achter)
- Comfort-pakket (Elektrisch verstelbare passagiersstoel, Lendesteunen (verstelbaar))
- Edition Plus Pakket ("Lichtmetalen velgen 18""", Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd)
- Leder-pakket (Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd)
- Winter-pakket (Koplampreiniging, Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd, Wis-/was installatie voor koplampen)
= Bijzonderheden =
Hierbij aangeboden bij car4all,
Zeer comfortabele Opel Insignia 2.0 Turbo Edition 4x4. Krachtige motor gecombineerd met veel rijcomfort en uitstekende wegligging dankzij de vierwielaandrijving. Auto rijdt, schakelt en stuurt perfect.
Belangrijkste opties:
4x4 aandrijving
Stoelverwarming
PDC / parkeersensoren
Cruise control
Climate control
APK t/m 13-12-2026
Elektrische ramen
Multifunctioneel stuur
Lichtmetalen velgen
Ruime en comfortabele auto
Sterke en betrouwbare 2.0 Turbo motor
Technisch en optisch in nette staat. Ideale auto voor lange ritten, gezin of dagelijks gebruik. Comfortabel, veilig en krachtig.
linksvoorraam gaat niet open derest wel
mechanisme moet vervangen worden, kosten ervan rond de 200,-
zo meeneemprijs zeer scherp geprijsd!!
rijdt schakelt remt perfect onderhoud erbij!
Bezichtiging en proefrit mogelijk
Interesse? Stuur gerust een bericht voor meer informatie of een afspraak.
0682244932
Hoeveel kost een Opel Insignia verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























