
Opel Meriva - 1.4-16V Maxx Cool Handel / Export * Airco | Trekhaak | APK okt 26 | NAP boekjes aanwezig |
Algemeen
| Prijs | € 750 |
| Bouwjaar | 2005 |
| Kilometerstand | 262.036 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 19 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 30-RH-XB |
| Datum deel 1 | 28-04-2005 |
| Topsnelheid | 168 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,80 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1364 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1230 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 665 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | januari 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Textielstraat 26
7483PB Haaksbergen
0532034021
www.autoservicestepelo-haaksbergen.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2005
Modelcode: A / X01monocab
Technische informatie
Koppel: 125 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 52 liter
Acceleratie (0-100): 13,8 s
Topsnelheid: 168 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.810 kg
Afmetingen (LxBxH): 404 x 169 x 162 cm
Wielbasis: 263 cm
Interieur
Interieur: Donker grijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 154 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik in de stad: 8,3 l/100km (1 op 12,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 166 - € 182 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 395): Het Stepelo garantiepakket: Hiervoor krijgt u de volgende zekerheden: 3 maanden garantie op de draaiende delen van de motor en de versnellingsbak, geldige APK en een voertuig check.
Productveiligheid
Fabrikant: AutoService Stepelo Textielstraat 26 7483PB HAAKSBERGEN, NL 053-2034021 http://www.autoservicestepelo.nl verkoop@autoservicestepelo.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 15"
Interieur
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Verstelbare stuurkolom
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Overige
- Licht met. velgen 6Jx15 5-spaaks design (QE6)
- Buitenspiegels elektrisch te verstellen (DJ8)
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch bedienbare ramen vóór (A32)
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Lederen stuurwiel (NP5)
- stuur leder
= Bijzonderheden =
Handel/export. Geen reclamatie mogelijk. Vaste prijzen.
VN858K VW CRAFTER 32 2.0TDI L2H1 DC PICKUP AIRCO 161638 KM BJ 2015 : € 5500,-, EXPORT/HANDEL: € 5000,-
36VXZ8 CITROEN BERLINGO LOOFREK NIEUWE APK 110583 KM 2009: € 2450,- EXPORT/HANDEL: € 1950,-
VF467N CITROEN BERLINGO ELEKTRISCHE KIEPBAK AIRCO TREKHAAK APK 177272 KM 2013 : € 3450,- EXPORT/HANDEL: € 2950,-
BOVENSTAANDE PRIJZEN ZIJN VASTE PRIJZEN EX BTW.
BOVENSTAANDE AUTO’S SAMEN: € 8500,- EX BTW
1XGJ51 VOLKSWAGEN POLO CROSS CLIMA STOELVERWARMING 255629 KM 2007 : € 2250,-, HANDEL/EXPORT: €1950,-
ZH557D VOLKSWAGEN GOLF AUTOMAAT AIRCO 138174KM 2005: € 4400,-, EXPORT/HANDEL: € 4000,-
68PXNS BMW 316I BLACH AND SILVER TREKHAAK AIRCO 282271 KM 2005: € 1950,- HANDEL/EXPORT: € 1450,-
30RHXB OPEL MERIVA AIRCO APK 262036 KM 2005: € 1450,- HANDEL/EXPORT: € 750,-
55PPLB PEUGEOT 307 SW 1.6 7-PERSOONS CLIMA PANORAMA 154727 KM 2004: € 2450,-, HANDEL/EXPORT: € 1950,-
27NFKX FORD FIESTA 1.6 FIRST EDITION AIRCO TREKHAAK 212375 KM 2003; € 400,- HANDEL/EXPORT: € 250,-
6ZLH19 MINI CLUBMAN 1.6 COOPER PANORAMA TREKHAAK 200926 KM 2007: € 1950,- HANDEL\EXPORT: € 1400,-
BOVENSTAANDE PERSONENAUTO’S SAMEN: € 10000,- MARGE
Alle deze handels auto’s worden aangeboden in de staat waarin ze technisch en optisch verkeren. De technische staat moet zelf vast gesteld worden en reclameren van deze handels auto’s is niet mogelijk.
Alle auto's staan op www.autoservicestepelo.nl
Hoeveel kost een Opel Meriva verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























