
Opel Meriva - 1.4-16V Temptation, Airco
Algemeen
| Prijs | € 1.750 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand | 142.767 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 19 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 60-TZ-HV |
| Datum deel 1 | 09-03-2007 |
| Topsnelheid | 168 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,80 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1364 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1230 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 665 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | januari 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2003 - 2010
Modelcode: A / X01monocab
Typenummer: 0ZC75GO5T
Technische informatie
Koppel: 125 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 52 liter
Acceleratie (0-100): 13,8 s
Topsnelheid: 168 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.810 kg
Lengte: 405 cm
Wielbasis: 263 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 154 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 8,3 l/100km (1 op 12,0)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard: Wettelijke garantie, geldige APK, en RDW-leges.
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Opel Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdan, NL 0882012700 www.opel.nl info@opel.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
- lichtmetalen velgen 15"
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bagagedek
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- elektrische ramen voor
- mistlampen voor
- passagiersairbag
- radio-CD/MP3 speler
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
APK tot 19-03-2027!
Hoeveel kost een Opel Meriva verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.














































































