
Opel Meriva - 1.4 Business Edition / Zeer comfortabel / APK juli 2027
Algemeen
| Prijs | € 2.999 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 220.556 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 05 juli 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | T-476-HN |
| Datum deel 1 | 27-09-2012 (import) |
| Topsnelheid | 177 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,90 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1398 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1261 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 670 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | januari 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 13,9 s
Topsnelheid: 177 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.905 kg
Afmetingen (LxBxH): 429 x 181 x 162 cm
Wielbasis: 264 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 143 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik in de stad: 7,9 l/100km (1 op 12,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
= Bijzonderheden =
Uitstekend rijdende Opel Meriva
Leuke frisse kleur
Zeer comfortabele auto
Betrouwbaar
Verassend ruim
Voordelig in het verbruik
Technisch in goede staat
Boekjes aanwezig
Net weer voorzien van een nieuwe APK
APK t/m juli 2027
INRUIL IS BIJ ONS ALTIJD WELKOM
Hoeveel kost een Opel Meriva verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























