
Opel Meriva - 1.4 Cosmo AIRCO BJ 2011
Algemeen
| Prijs | € 3.950 |
| Bouwjaar | November 2011 |
| Kilometerstand | 190.326 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 07-STX-9 |
| Datum deel 1 | 30-11-2011 |
| Topsnelheid | 177 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,90 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1398 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1260 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 670 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | juni 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 13,9 s
Topsnelheid: 177 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.903 kg
Afmetingen (LxBxH): 429 x 181 x 162 cm
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 144 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik in de stad: 7,9 l/100km (1 op 12,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Extra getint glas
Overig
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- lederen stuurwiel
- stuur verstelbaar
- zeer nette auto
= Bijzonderheden =
Gebouwd voor vele jaren rijplezier waarbij comfort en veiligheid op de eerste plaats staan, dat is deze typisch Duitse Opel Meriva. De aandrijving van deze Opel wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Verder is de Opel uitgerust met: 16 inch lichtmetalen velgen, extra getint glas, actieve hoofdsteunen, elektrisch bedienbare en verwarmde buitenspiegels, elektrisch bedienbare ramen achter en metallic lak.
Met de stuurwielbediening van het audiosysteem, kunt u probleemloos uw ogen op de weg houden. Het comfort wordt verhoogd door de aanwezige electronic climate control. Cruise control verlaagt de brandstofkosten en verhoogt het rijcomfort. Deze auto is voorzien van lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook.
Meer weten? Neem nu contact met ons op voor een afspraak.
i.v.m. de drukte wordt er op mail niet gereageerd, bij interesse graag telefonisch contact opnemen.
=========================================================================================
Hoeveel kost een Opel Meriva verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

















![Opel Meriva - 1.4 Edition [ NAP trekhaak cruise LM ]](https://cdn.autowereld.nl/I762002508/240x180/opel-meriva-1-4-edition-nap-trekhaak-cruise-lm.jpg)



















![BMW 2-serie Active Tourer - 218i Executive Aut. [ LED Navi Camera ]](https://cdn.autowereld.nl/I762068083/240x180/bmw-2-serie-active-tourer-218i-executive-aut-led-navi-camera.jpg)











































































