
Opel Meriva - 1.4 Turbo Anniversary Edition Bi-Fuel € 1, 16 L AC CRUISE NAP
Algemeen
| Prijs | € 7.250 |
| Bouwjaar | Augustus 2012 |
| Kilometerstand | 73.673 km |
| Brandstof | LPG |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 59-XTX-4 |
| Datum deel 1 | 10-08-2012 |
| Topsnelheid | 187 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,80 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1364 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1371 kg |
| Trekgewicht max | 1050 kg |
| Trekgewicht onger. | 680 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | januari 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Brandstofsoort: LPG G3
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 11,8 s
Topsnelheid: 187 km/u
GVW: 1.965 kg
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieur: Donkergrijs, Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 146 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik in de stad: 8,3 l/100km (1 op 12,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5 l/100km (1 op 20,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 340 - € 361 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Halogeen mistlampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Extra getint glas
Overig
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- AUX/USB ingang
- Bagage afdekhoes
- Bluetooth
- Carkit
- Gordelspanners
- Handsfree
- Isofix
- Lpg installatie
- Mistlampen achter
- Pollenfilter
- Ruitenwisser achter
- Verstelbare gordelhoogte
= Bijzonderheden =
Stijlvol, veelzijdig en perfect afgestemd op jouw wensen: deze Opel Meriva 1.4 Turbo Anniversary Edition LPG is een combinatie van comfort, zuinigheid en praktische luxe. Met zijn krachtige 1.4 Turbo-motor van 88 kW (120 pk) op LPG profiteer je van lage brandstofkosten en een gunstige CO2-uitstoot. Ook lange ritten worden een feest dankzij de airconditioning, comfortabele stoelen en de soepele vijfversnellingsbak.
De Meriva is voorzien van onder andere:
- **Cruise control** voor ontspannen rijden
- **Elektrische ramen vóór**
- **Radio-CD/MP3 speler**, voor jouw favoriete muziek onderweg
- **Multifunctioneel stuur** en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging
- **Veiligheidsopties** zoals Anti Blokkeer Systeem (ABS), elektronische stabiliteitscontrole (ESP) en diverse airbags
Met een topsnelheid van 187 km/u en een acceleratie van 0-100 km/u in 11,8 seconden, kom je zowel in de stad als op de snelweg goed uit de verf. De ruime zitplaatsen en verstelbare bestuurderstoel garanderen comfort voor de bestuurder en passagiers.
De Meriva is goed onderhouden, alle bescheiden als boekjes, dubbele sleutels enz., zijn compleet aanwezig, evenals een kloppend NAP rapport( origineel Nederlands geleverd voertuig) en is voorzien van een APK tot augustus 2026 ( wordt vernieuwd bij aflevering) Als MPV met vijf deuren en een trekgewicht van 1.050 kg is de Opel Meriva ook ideaal voor gezinnen en ondernemers.
Ervaar zelf hoe deze Opel Meriva jouw verwachtingen overtreft. Maak nu een afspraak voor een proefrit of kom langs. Wacht niet te lang, want deze complete en zuinige MPV staat klaar voor een nieuwe eigenaar!
= Bedrijfsinformatie =
TWINCAR Zwolseweg 412 7345 AM WENUM WIESEL Tel.:+31 (0)6 - 22032363 Tel.:+31 (0)55 - 3121310 WWW.TWINCAR.NL Er worden geen extra afleverkosten in rekening gebracht bij onze occasions. Ondanks dat onze advertenties met de grootst mogelijke zorg worden samengesteld, vragen wij uw begrip voor het feit dat aan de specificaties in deze advertenties geen rechten kunnen worden ontleend.
Er worden geen extra afleverkosten in rekening gebracht bij onze occasions. Ondanks dat onze advertenties met de grootst mogelijke zorg worden samengesteld, vragen wij uw begrip voor het feit dat aan de specificaties in deze advertenties geen rechten kunnen worden ontleend.
Hoeveel kost een Opel Meriva verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.









































