
Opel Meriva - 1.4 Turbo Berlin Airco PDC Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 5.750 |
| Bouwjaar | Januari 2015 |
| Kilometerstand | 170.693 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 18 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 6-ZLZ-38 |
| Datum deel 1 | 30-01-2015 |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,30 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1364 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Groen |
| Oorspronkelijke kleur | Groen |
| Gewicht | 1293 kg |
| Trekgewicht max | 1150 kg |
| Trekgewicht onger. | 680 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | januari 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 11,3 s
Topsnelheid: 188 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.930 kg
Afmetingen (LxBxH): 430 x 181 x 161 cm
Wielbasis: 264 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 127 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Brandstofverbruik in de stad: 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor
- Trekhaak met afneembare kogel
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Hill hold-functie
Overige
- Berlin+ pakket ("Lichtmetalen velgen 16""", Dimlichten automatisch, Halogeen mistlampen, Mistlampen voor)
- Comfort-pakket voorstoelen (Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Comfortstoel(en), Comfortstoel(en), Lendesteunen (verstelbaar), Lendesteunen (verstelbaar), Passagiersstoel in hoogte verstelbaar)
- Interieur-pakket (Passagiersstoel in hoogte verstelbaar)
- Introductie Pakket (LED dagrijverlichting)
Al onze auto's worden afgeleverd met een ruime APK en een uitgebreide service beurt!
al onze prijzen zijn gebaseerd op meeneem prijzen inclusief aflevering kosten.
Bezichtigen en proefrit uitsluitend op afspraak! Wij verwelkomen u graag voor een afspraak en bieden de mogelijkheid om uw huidige auto in te ruilen,
Disclaimer: Hoewel aan deze voertuiginformatie de grootst mogelijke zorg is besteed,
kan Adrichem Auto's niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie
van welke aard dan ook.
LET OP ALLEEN OPEN OP AFSPRAAK!!!
GRAAG BELLEN BIJ VERTREK NAAR 0644448809
Hoeveel kost een Opel Meriva verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























