
Opel Meriva - 1.4 Turbo Business Edition - Airconditioning - Cruise Control - Lichtmetalen Velgen - Trek
Algemeen
| Prijs | € 4.745 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 125.683 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 31 mei 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 04-XGF-3 |
| Datum deel 1 | 31-05-2012 |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,50 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1364 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Gar :carbon flash m2 |
| Gewicht | 1293 kg |
| Trekgewicht max | 1050 kg |
| Trekgewicht onger. | 680 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | september 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2010 - 2013
Modelcode: B
Typenummer: 0ZZ75GHG1
Technische informatie
Koppel: 175 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 54 liter
Acceleratie (0-100): 11,5 s
Topsnelheid: 188 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.930 kg
Lengte: 429 cm
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 134 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 8 l/100km (1 op 12,5)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5 l/100km (1 op 20,0)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaardpakket (inbegrepen):
- Basis pakket (€ 195 meerprijs):
- Comfort pakket (€ 495 meerprijs):
- Premium pakket (€ 895 meerprijs):
- BOVAG pakket (€ 1.995 meerprijs):
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Opel Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdan, NL 0882012700 www.opel.nl info@opel.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Infotainment
- Radio CD300 (UYB)
- Telefoonvoorbereiding met Bluetooth (UPH)
Interieur & Comfort
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- Active hoofdsteunen voor (AJF)
- alarm klasse 1(startblokkering)
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Hij is dynamisch en comfortabel tegelijk, deze Opel Meriva, en combineert dat met een stijlvol design. Dit exemplaar is van het bouwjaar 2012 en heeft 125683 kilometer op de teller staan. Hoewel de benzinemotor van deze Opel zuinig is, levert hij niet in op prestaties.
Ook praktisch: deze auto is voorzien van een eigen navigatiesysteem. Een andere zender zoeken of het volume wijzigen? Het audiosysteem heeft bediening op het stuur. Meer rijcomfort en minder brandstofgebruik? Even de cruise control instellen en dan ontspannen rijden! Allicht is er in deze auto ook airconditioning. En deze auto heeft ook centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur als standaard uitrusting.
Er is nog meer te vertellen over deze auto, maar dan moet u hem ook zelf ervaren. U bent van harte welkom om hem te bekijken en om een proefrit te maken.
FZ Auto’s is een begrip in de regio en dé occasiondealer met bodemprijzen op internet voor heel Nederland.
Onze auto’s bieden wij aan voor scherpe internet-meeneemprijzen. Wij rekenen geen afleverkosten.
Wil je toch liever een afleveringsbeurt of garantie? Dan kun je kiezen uit vier scherp geprijsde afleverpakketten. Informeer bij ons naar de mogelijkheden.
Wij ruilen alle voertuigen in – dus ook campers, motoren, boten, enzovoort.
Financiering is mogelijk. Een occasion aanschaffen kost geld, en daarvoor kun je ook een financiering afsluiten. Dankzij onze kennis van financiële producten kunnen wij aantrekkelijke financieringsvoorstellen doen.
Volg ons ook op Facebook: www.facebook.com/fzauto.nl
Bekijk ook onze andere advertenties of kom langs. In een prettig gesprek en onder het genot van een kopje koffie helpen wij je graag bij de zoektocht naar een nieuwe auto. Daarvoor ben je bij FZ Auto’s aan het juiste adres!
Wij houden van eerlijkheid. Alle informatie in deze advertentie is dan ook zo accuraat mogelijk opgesteld. Fouten zijn echter menselijk, dus alle gegevens zijn onder voorbehoud. Kom je langs? Controleer dan altijd zelf de zaken die belangrijk zijn voor je beslissing.
Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag: 09:00 – 18:00 uur
Zaterdag: 09:00 – 17:00 uur
Hoeveel kost een Opel Meriva verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























