
Opel Meriva - 1.6-16V Temptation
Algemeen
| Prijs | € 1.999 |
| Bouwjaar | Juni 2007 |
| Kilometerstand | 149.513 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 21 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 35-XK-KS |
| Datum deel 1 | 28-06-2007 |
| Topsnelheid | 181 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,30 sec |
| Motorvermogen | 77 kW (105 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1275 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 675 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | januari 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Sluisstraat 142A
9581JH Musselkanaal
0599-412056
https://123verkoopBCM.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Bumpers in carrosseriekleur
Extra informatie
Technische informatie
Tankinhoud: 52 liter
Acceleratie (0-100): 13,3 s
Topsnelheid: 181 km/u
Wielbasis: 263 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 161 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Brandstofverbruik in de stad: 8,8 l/100km (1 op 11,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 192 - € 211 per kwartaal
Identificatie
Referentienummer: 3216
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- radio-CD/MP3 speler
Exterieur
- bagagedek
- lichtmetalen velgen 15"
- mistlampen voor
Interieur & Comfort
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- elektrische ramen voor
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Mooie en goede auto ,
Die goed rijd, schakelt en remt , de motor loopt goed , de km stand is met N.A.P, de auto heeft een geldige A.P.K. ( Tenzij anders aangegeven ) , indien de auto een airco heeft is die ijskoud , de auto heeft een afleveringsbeurt gehad, waarbij alle vloeistoffen aangevuld zijn en de auto is nagekeken zodat u veilig wegrijd bij mij , onderhoudsboekje aanwezig en ingevuld,
Heeft u vragen kunt u mij via marktplaats of via Wattsapp 06-25567782 bereiken of gewoon even bellen 0599-412056 Vriendelijke groet ,
Wilt u lezen wat klanten vinden van hun gekochte auto en mijn werkwijze , dan kunt u dit lezen op klanten vertellen........https:www.klantenvertellen.nl/reviews/1053100/autobedrijf-bcm
Ik hoop u snel te zien, Vriendelijke groet, Thierry Lefevre
Autobedrijf B.C.M. heeft momenteel een prachtige grijze Opel Meriva 1.6-16V Temptation uit 2007 beschikbaar. Deze compacte en praktische MPV is een ideale keuze voor wie op zoek is naar comfort en efficiëntie. Met een vermogen van 105 PK en een benzine motor, biedt deze Opel Meriva een soepele rijervaring.
Deze auto is uitgerust met lichtmetalen velgen van 15 inch, wat niet alleen zorgt voor een sportieve uitstraling, maar ook bijdraagt aan de stabiliteit en grip op de weg. De passagiersairbag en zij-airbags voor zorgen voor extra veiligheid voor alle inzittenden. Daarnaast is de bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, wat het rijcomfort en de ergonomie van de bestuurder ten goede komt.
De bumpers van deze Opel Meriva zijn in carrosseriekleur gespoten, wat een naadloze en esthetische uitstraling aan de auto geeft. De kleur grijs in combinatie met de metallic lak zorgt voor een tijdloze en stijlvolle look.
Met een CC van 1598 en een kilometerstand van 149513 biedt deze Opel Meriva nog vele kilometers rijplezier. Met vijf deuren is deze auto uiterst praktisch en toegankelijk voor alledaags gebruik.
Ben jij op zoek naar een betrouwbare en ruime MPV met een goede mix van comfort en functionaliteit? Dan is deze Opel Meriva 1.6-16V Temptation uit 2007 wellicht de perfecte match voor jou. Neem vandaag nog contact op met Autobedrijf B.C.M. op 0599-412056 voor meer informatie of om een proefrit in te plannen.
MINPUNTJE:BLANKELAKSCHADE DAK
Al bijna 30 jaar verkoop ik auto's. die altijd tot de goedkopere op marktplaats behoren, Maar wel mooi en goed zijn, met frisse apk ,nap km stand, en voorzien van een afleveringsbeurt.
.
Dit kan ik omdat ik geen duur pand en/of duur personeel heb, ik verkoop vanuit mijn woonadres.
.
Aangezien ik ongeveer maximaal 70 auto's op voorraad heb, Heb ik met elke auto een proefrit gemaakt, zodat eventuele gebreken gerepareerd zijn voordat de auto in de verkoop gaat. eventuele erge beschadigingen staan extra aangegeven d.m.v. foto,s of in de beschrijving.
.
Ik krijg van klanten een 9,3 .... https://www.klantenvertellen.nl/reviews/1053100/autobedrijf-bcm
.
De hier boven genoemde prijs is zonder inruil. en met afkopen van de wettelijke garantie van 12 maanden. voor het bedrag van mindering op de normale verkoopprijs van 1.000,-
Inruil is natuurlijk gewoon mogelijk.
Wilt u 100% zekerheid, kunt u op elke auto voor 1.000,- , 12 Maanden complete garantie nemen, dat is de normale verkoopprijs dus met de wettelijke 12 maanden garantie.
.
6 Dagen per week geopend van 9.00 - 21.00. (later en zondag,s op afspraak
7 dagen per week, 24 uur per dag kunnen we de auto op uw naam zetten, en uw inruil auto vrijwaren. ( dit kost u niets )
.
Al mijn auto's worden afgeleverd met de Nationale Auto Pas, zodat u de km-stand van de auto ook zelf kunt controleren. en een geldige A.P.K. ( Tenzij anders aangegeven )
.
Elke auto heeft een afleveringsbeurt gehad en is nagekeken op de volgende punten:
.
Motorolie
Remvloeistof
Stuurbekrachtigingsolie
Ruitenwisservloeistof
Koelvloeistof
Remmen
Uitlaat
Banden
Accu
Dynamo
Verlichting
Koppeling
.
Uiteraard kunt u pinnen/contant betalen of een overschrijving per bank doen.
.
Inruil is uiteraard mogelijk , wilt u weten wat u voor uw inruil krijgt , via Whats-app (0625567782) of via marktplaats berichten kunt u foto,s , km stand en kenteken sturen.
En hoe u dit zelf ziet i.v.m. wat u wilt bijbetalen.
.
Autobedrijf B.C.M.
Sluisstraat 142a
9581jh Musselkanaal
0599-412056
06-25567782
Email: Autobedrijfbcm@planet.nl
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten en zijn daarom onder voorbehoud. Vertrouw dus niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beinvloeden.
Ik hoop u snel te zien voor een proefrit,
Vriendelijke Groet,
Thierry Lefevre
Hoeveel kost een Opel Meriva verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



































