
Opel Mokka - 1.4 T Cosmo/Org NL auto/Volledig onderhouden
Algemeen
| Prijs | € 7.950 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 147.026 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 30 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 6-ZLZ-31 |
| Datum deel 1 | 30-01-2015 |
| Topsnelheid | 193 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1364 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1294 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | mei 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/60 R17
Acceleratie (0-100): 9,9 s
Topsnelheid: 193 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.828 kg
Afmetingen (LxBxH): 428 x 177 x 166 cm
Wielbasis: 256 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 139 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik in de stad: 7,6 l/100km (1 op 13,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 795): Totaalpakket: Totaalpakket bestaat uit professionele poetsbeurt, afleverbeurt, APK jonger dan 6 maanden, €50 brandstof, tenaamstellen en 6 maanden garantie met een max van 10.000km
Dit afleverpakket bevat: Huisgarantie (6 maanden garantie)
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie full map
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Grootlicht-assistent
- Halogeen mistlampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor voor en achter
Overige
- Navigatie-pakket (Achteruitrijcamera, Armsteun voor, Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel, Multimedia-voorbereiding, Navigatie-systeem full map, Navigatie full map)
= Bijzonderheden =
Origineel Nederlands geleverd en zeer goed onderhouden Mokka met de nieuwe sterke 1.4Turbo motor. Grotendeels dealer en daarna Bovag onderhouden. Tevens voorzien van het complete Navigatiepakket. De originele grille is ook aanwezig mocht u deze liever erin hebben dan is dat geen probleem.
Bel,App of mail voor u komt want ik ben niet altijd aanwezig. Bel of App naar 06-54606460 of mail naar joost@autohuisdevries.nl
Autohuis de Vries BV
Loosdrecht (gemeente Wijdemeren)
Hoeveel kost een Opel Mokka verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



































