
Opel Mokka - 1.4 T Cosmo | Trekhaak | Stoel- en Stuurverwarming | Navigatie | Lederen Bekleding | Achte
Algemeen
| Prijs | € 10.440 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 87.603 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 15 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 7-ZKK-64 |
| Datum deel 1 | 07-01-2015 |
| Topsnelheid | 193 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1364 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Gan :sovereign silver m2 |
| Gewicht | 1294 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | mei 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2012 - 2016
Typenummer: 0ID76GW61
Technische informatie
Koppel: 200 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 53 liter
Acceleratie (0-100): 9,9 s
Topsnelheid: 193 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.828 kg
Lengte: 428 cm
Wielbasis: 256 cm
Interieur
Interieurkleur: Jet black/dark galvanized (4CS)
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 139 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,6 l/100km (1 op 13,2)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Tenaamstelling en leges (inbegrepen):
- Geldige APK
- 14 dagen omruilgarantie
- Van Mossel Familiepas (incl. app)
- Servicepakket Plus (€ 995 meerprijs):
- Onderhoudsbeurt
- Vloeistoffen bijvullen
- Nieuwe APK
- 14 dagen omruilgarantie
- Uitgebreide inspectie op 130 punten
- Reconditioneren in- en exterieur
- Landelijke dekking service
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Opel Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdan, NL 0882012700 www.opel.nl info@opel.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
= Aanvullende opties en accessoires =
- lichtmetalen velgen 17"
- achterbank in delen neerklapbaar
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- comfortstoel(en)
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor en achter
- elektronische remkrachtverdeling
- Extra getint glas
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- lederen stuurwiel
- mistlampen voor
- Navigatie-pakket (Navigatiesysteem full map, achteruitrijcamera, armsteun voor, Bluetooth telefoonvoorbereiding, elektrisch verstelbare bestuurdersstoel, multimedia-voorbereiding)
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- Rookvrij
- Safety-pakket (bi-xenon koplampen, bandenspanningscontrolesysteem, koplampen adaptief, koplampreiniging, LED dagrijverlichting, rijstrooksensor, verkeersbord detectie)
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
- Winter-pakket 2 (voorstoelen verwarmd, stuurwiel verwarmd)
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Financier deze occasion tegen een aantrekkelijke rente. Vraag uw verkoopadviseur naar het actuele tarief en de voorwaarden. Let op: geld lenen kost geld.*
Voor meer zekerheid adviseren wij u om het Van Mossel Servicepakket Plus van €995 aan te schaffen: De inhoud van dit pakket betreft onder andere een onderhoudsbeurt, APK minimaal 6 maanden, bijvullen van de vloeistoffen, mobiliteitsgarantie en een uitgebreide inspectie op 130 punten.
Welkom bij Van Mossel Renault Tiel!
Vraag nu geheel vrijblijvend uw inruilvoorstel aan of plan een afspraak voor een proefrit in de occasion van uw voorkeur. Onze verkoopadviseurs staan u graag te woord, zowel online als telefonisch, en verwelkomen u graag in onze showrooms.
De lijst met beschikbare opties is met uiterste zorg samengesteld. Het kan voorkomen dat een aanwezige optie niet beschreven is, of dat er een beschreven optie niet aanwezig is. Wij raden aan om opties die van invloed kunnen zijn op uw aankoopbeslissing te controleren voordat u tot aankoop overgaat. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de optielijst.
Met vriendelijke groet,
Het verkoopteam van Mossel Renault Tiel
Hoeveel kost een Opel Mokka verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






















