
Opel Mokka - 1.4 T Edition /Airco/Radio navigatie/Lm velgen/Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 9.350 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 117.735 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 24 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JB-717-V |
| Datum deel 1 | 09-02-2016 |
| Topsnelheid | 193 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1364 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Gar :carbon flash m2 |
| Gewicht | 1294 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | januari 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2012 - 2016
Typenummer: 0IZ76GFF1
Technische informatie
Koppel: 200 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 53 liter
Acceleratie (0-100): 9,9 s
Topsnelheid: 193 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.828 kg
Afmetingen (LxB): 428 x 176 cm
Wielbasis: 256 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 139 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,6 l/100km (1 op 13,2)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard: RDW-leges.
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Opel Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdan, NL 0882012700 www.opel.nl info@opel.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
= Aanvullende opties en accessoires =
- lichtmetalen velgen 17"
- achterbank in delen neerklapbaar
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Edition+ pakket (buitenspiegels elektrisch inklapbaar, dimlichten automatisch, elektrische ramen achter, Extra getint glas, grootlichtassistent, parkeersensor voor en achter)
- elektrische ramen voor en achter
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- lederen stuurwiel
- mistlampen voor
- Navigatie-pakket (Navigatiesysteem full map, armsteun voor, Bluetooth telefoonvoorbereiding, DAB ontvanger, multimedia-voorbereiding)
- passagiersairbag
- Rookvrij
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
- trekhaak met afneembare kogel
- Warmtewerende voorruit
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Opel Mokka 1.4 T Edition
Nieuwe apk bij aflevering
Airco
radio navigatie
2 sleutels
Boekjes
Lm velgen
Trekhaak
Op afspraak geopend.
Er kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend aan, noch aanspraak gemaakt worden op de inhoud van deze website. Alle informatie op deze website is dan ook onder voorbehoud van druk- en typefouten.
Hoeveel kost een Opel Mokka verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























