
Opel Mokka - 1.4 T Edition Clima/Cruise/Navi/DAB/PDC
Algemeen
| Prijs | € 9.950 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 109.324 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 30 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KJ-693-V |
| Datum deel 1 | 23-09-2016 |
| Topsnelheid | 193 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 104 kW (141 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1364 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1294 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | januari 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2013 - aug. 2016
Technische informatie
Koppel: 200 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 53 liter
Acceleratie (0-100): 9,9 s
Topsnelheid: 193 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.828 kg
Afmetingen (LxBxH): 428 x 176 x 174 cm
Wielbasis: 256 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 139 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik in de stad: 7,6 l/100km (1 op 13,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal eigenaren: 1
Staat
Algemene staat: goed
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Auto Brinkman Bruynvisweg 24 1531AZ WORMER, NL 0756154202 http://www.autobrinkman.nl info@autobrinkman.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
- Warmtewerende voorruit
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor en achter
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- Edition+ pakket (Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Dimlichten automatisch, Elektrische ramen achter, Extra getint glas achter, Grootlichtassistent, Parkeersensor voor en achter)
- Extra getint glas achter
- Navigatie-pakket (Armsteun voor, Bluetooth, Dab, Multimedia-voorbereiding, Navigatiesysteem full map)
- Niet in gerookt
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
Van 1e Eigenaar, slechts 109.324 KM. Auto is volledig dealer onderhouden, boekjes en nationale autopas aanwezig.
Berichten met “laatste prijs?” of biedingen worden niet beantwoord.
Welkom bij Auto Brinkman te Wormer.
Bij ons bent u op het juiste adres voor een leuke auto tegen de juiste prijs. De verkopers staan u graag te woord.
Inruil van uw huidige auto is mogelijk.
Openingstijden :
Dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00
Zaterdag van 10:00 tot 16:00
Adresgegevens :
Auto Brinkman
Bruynvisweg 24
1531 AZ Wormer
Tel. +31756154202
Tel. +31683084300
Hoeveel kost een Opel Mokka verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





















































