
Opel Mokka - 1.4 T Leder Schuifdak Camera Dealer onderhouden
Algemeen
| Prijs | € 9.250 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 148.848 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 26 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KD-465-L |
| Datum deel 1 | 04-08-2016 |
| Topsnelheid | 193 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1364 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1294 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | mei 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/60 R17
Acceleratie (0-100): 9,9 s
Topsnelheid: 193 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.828 kg
Afmetingen (LxBxH): 428 x 177 x 166 cm
Wielbasis: 256 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 139 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik in de stad: 7,6 l/100km (1 op 13,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Interieur voorverwarmingsinstallatie
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie full map
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch schuif-/kanteldak
- Halogeen mistlampen
- Warmtewerende voorruit
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor voor en achter
Overig
- Innovation+ pakket (Comfortstoel(en), Elektrisch schuif-/kanteldak)
- Navigatie-pakket (Achteruitrijcamera, Achteruitrijcamera, Armsteun voor, Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Comfortstoel(en), DAB-ontvanger, DAB-ontvanger, Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel, Multimedia-voorbereiding, Navigatie-systeem full map, Navigatie-systeem full map, Navigatie full map, Navigatie full map)
- onderhoudsboekjes aanwezig
- Winter-pakket 2 (Interieur voorverwarmingsinstallatie, Stuurwiel verwarmd, Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd)
Wij hanteren meeneem prijzen en rekenen geen aflever kosten,
Garantie is bespreekbaar en inruil van Uw huidige auto is mogelijk.
U bent welkom voor een bezichtiging en een proefrit
Hoeveel kost een Opel Mokka verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























