
Opel Movano - 2.2D 140 L3H2 Edition | MOTOR DEFECT | € 6.450, - NETTO
Algemeen
| Prijs | € 6.450 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 7.805 |
| Bouwjaar | Juli 2022 |
| Kilometerstand | 126.281 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 25 juli 2026 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VRN-23-K |
| Datum deel 1 | 25-07-2022 |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2179 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Icy white |
| Gewicht | 1980 kg |
| Trekgewicht max | 2500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | augustus 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2024
Technische informatie
Koppel: 340 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 90 liter
Topsnelheid: 160 km/u
Maten
Lengte/hoogte: L3H2
Afmetingen (LxB): 600 x 205 cm
Wielbasis: 403 cm
Gewichten
GVW: 3.500 kg
Functioneel
Inhoud laadruimte: 13.000 l
Interieur
Interieur: Stoffen stoelbekleden darko black, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 240 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 183 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Meeneemprijs
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Nederland B.V. Lemelerbergweg 12 1101AJ Amsterdam, NL 0882112700 www.stellantis.com customercare.nl@stellantis.com
= Aanvullende opties en accessoires =
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- zijschuifdeur rechts
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Brake Assist System
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- DAB ontvanger
- elektrische ramen voor
- multimedia-voorbereiding
- Opel Connect (YR13)
- start/stop systeem
- stuur verstelbaar
- tussenschot volledig
- Verzwaarde vering met dubbele bladveren achter (SE08)
= Bijzonderheden =
Welkom bij Autobedrijf Vlashuizen B.V.
Wij zijn gespecialiseerd in verkoop voor handel of export en kunnen alle documenten en exportkentekens verzorgen, neem contact met ons op voor de tarieven naar uw land. Kijk voor onze actuele voorraad en meer informatie op www.vlashuizen.nl.
Telefoon: +31402624289
E-mail: info@vlashuizen.nl
Adres: Tarasconweg 15-17, 5627 GB Eindhoven
Locatie: Eindhoven (NL) | 20 km van Duitse grens | Eindhoven Airport op 5 km.
Openingstijden:
Ma t/m Vr 09:00 - 17:00
Zaterdag 10.00 - 13.00 Enkel alleen op afspraak!
Hoeveel kost een Opel Movano verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.















































































