
Opel Movano - 2.3 CDTI L2H2 EURO 5, 6-BAK, 3-PERSOONS, 2X SCHUIFDEUR, AIRCO, CRUISE CONTROL, ELEK-RAMEN,
Algemeen
| Prijs | € 3.995 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 4.834 |
| Bouwjaar | Februari 2012 |
| Kilometerstand | 376.516 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | 6-VTL-73 |
| Datum deel 1 | 22-02-2012 |
| Topsnelheid | 128 km/u |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2298 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Licht wit metallic |
| Gewicht | 1973 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | mei 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Opel Movano occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: apr. 2010 - jul. 2014
Technische informatie
Koppel: 285 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 80 liter
Topsnelheid: 134 km/u
Maten
Lengte/hoogte: L2H2
Afmetingen (LxBxH): 555 x 207 x 250 cm
Wielbasis: 368 cm
Gewichten
GVW: 3.500 kg
Interieur
Interieur: Donker grijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 226 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8,6 l/100km (1 op 11,6)
Brandstofverbruik in de stad: 10,3 l/100km (1 op 9,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 7,6 l/100km (1 op 13,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 6
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 183 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Arno's Auto's Maaskade 39A 5347KD OSS, NL 0412633333 http://www.arnoautos.nl info@arnoautos.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Dimlichten automatisch
- Koplampen in hoogte verstelbaar
- mistlampen voor
- Zijschuifdeur links
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Audio-installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio-cd/mp3 speler
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Houten vloer in laadruimte
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Derde remlicht
Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Executive-pakket (Armsteun voor, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Bluetooth, Dimlichten automatisch, mistlampen voor, Navigatiesysteem full map, stuur multifunctioneel)
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
RUIME 3-PERSOONSE BESTELBUS MET COMFORT EN 2X SCHUIFDEUREN. UITVOERING MET EEN KETTING AANGEDREVEN MOTOR EN HEEFT DUS GEEN DISTRIBUTIRIEM. AUTO HEEFT AAN BUITENZIJDE WAT PARKEERBESCHADIGINGEN EN IN VOORRUIT WAT BARSTEN (ZIE FOTO'S), WAT VERDER NIET BELEMMEREND IS EN OF APK AFKEUR IS, VERDER IN GOEDE STAAT. BTW AUTO: € 3.995,- EX BTW, INC 21% BTW = € 4.834,-.
AL ONZE OCCASIONS ZIJN VOORZIEN VAN EEN GELDIGE APK OF WORDEN VOORZIEN VAN NIEUWE APK. AFLEVERKOSTEN MET NIEUWE APK, INSPECTIE EN AFVULLEN VAN VLOEISTOFFEN OP PEIL, CONTROLE VAN ACCU, SCHOON OPGELEVERD EN VRIJWAREN INRUILAUTO ZIJN VOOR BENZINE-AUTO € 125,- EN VOOR AUTO'S OP LPG/DIESEL € 175,-.
INRUIL EN OF FINANCIERING IS MOGELIJK. KIJK VOOR MEER DAN 200 OCCASIONS OP ONZE WEBSITE ARNOAUTOS.NL OF BEL 06-51209126 OF 06-13834329 VOOR MEER INFORMATIE!
Arno’s Auto’s Oss is een bedrijf dat al tientallen jaren tegen zeer scherpe prijzen occasions aanbied, zowel voor particulieren, bedrijven, als ook voor collega-bedrijven.
Bij Arno’s Auto’s Oss staan altijd ruim 200 occasions op voorraad van zowel gebruikte bedrijfs- als personenauto's. Doordat Arno’s Auto’s alle werkzaamheden zelf uitvoert, zowel de in- als de verkoop, reparaties, en het transport kunnen wij onze bedrijfskosten zeer laag houden. Mede hierdoor kunnen wij de occasions tegen scherpe prijzen aanbieden en onze klanten zo voorzien van een goede occasion tegen een aantrekkelijke prijs.
Tevens kan u bij ons terecht voor het verzorgen van u exportdocumenten:
- Afmelding trailer/groene kaart 14 dagen verzekering met kenteken etc.
- Export kenzeichen+ Grune karte 14 tage mit versicherung moglich
- We make export plates with insurance 14 days complete
- Nous fournissons des documents d'exportation + carte verte
Hoeveel kost een Opel Movano verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























