
Opel Movano - 2.3 CDTI L3H2 Airco, navigatie, cruise controle, achteruitrijcamera, licht metalen velgen,
Algemeen
| Prijs | € 12.750 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 15.428 |
| Bouwjaar | November 2018 |
| Kilometerstand | 143.649 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 09 juli 2026 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | V-087-TF |
| Datum deel 1 | 05-11-2018 |
| Topsnelheid | 140 km/u |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 82 kW (111 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2299 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 2299 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | maart 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2016 - okt. 2019
Technische informatie
Koppel: 290 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 80 liter
Topsnelheid: 140 km/u
Maten
Lengte/hoogte: L3H2
Afmetingen (LxBxH): 620 x 207 x 255 cm
Wielbasis: 433 cm
Gewichten
GVW: 3.500 kg
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 207 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,9 l/100km (1 op 12,7)
Brandstofverbruik in de stad: 9 l/100km (1 op 11,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 211 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Vakgarage Boersma Lombok 11 9951SC WINSUM GN, NL 0595442222 http://www.garageboersma.nl info@vakgarageboersma.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Dimlichten automatisch
- mistlampen voor
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
Interieur
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
= Bijzonderheden =
Genoemde prijs is incl aflevering en nieuwe apk, rokersvrije auto, nette bedrijfswagen.
Strakke lijnen en klassieke vormen die evenwichtig zijn geproportioneerd: de Opel Movano is een stijlvolle en markante verschijning op de weg. Zijn krachtige motor en doordachte onderstel maken bovendien alle verwachtingen waar. Met zijn dieselmotor en handgeschakelde zesversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Parkeerschade door openslaande deuren is er niet bij. De schuifdeur wordt dicht langs de zijkant geleid en uitstappen gaat supergemakkelijk.
Achteruitrijden en inparkeren worden een eitje dankzij de achteruitrijcamera. Wat wilt u onderweg horen? Er is volop keus, dankzij bluetooth. Het navigatiesysteem is met het audiosysteem gecombineerd. Voor de lange ritten is de cruise control een verademing. Vanzelfsprekend is deze auto ook van airconditioning voorzien. Met centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur is deze auto helemaal compleet.
LET OP PRIJS IS EX BTW.
Nieuwsgierig? Bel of mail ons nu voor een proefrit.
Kijk voor alle foto,s op www.vakgarageboersma.nl
Op fouten in de omschrijving kan geen aanspraak worden gemaakt.
Bij Garage Boersma in Winsum onderhouden we alle merken en type auto’s: goed, snel en tegen een voordelig tarief. Compleet onderhoud; van APK, reparatie, banden, uitlaat, trekhaken tot elektronische diagnose. Is de auto aan onderhoud toe? Naar Garage Boersma! Benieuwd naar wat het onderhoud aan uw auto kost? Bel 0595-442222
Hoeveel kost een Opel Movano verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























