
Opel Movano - 2.3Turbo 150PK L2H2 Imperiaal | Trekhaak | Kastinrichting | 3-Zits | Airco | Cruise
Algemeen
| Prijs | € 15.950 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 19.300 |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 85.906 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 04 september 2026 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VJZ-85-H |
| Datum deel 1 | 01-04-2021 |
| Topsnelheid | 155 km/u |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2299 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1949 kg |
| Trekgewicht max | 2500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juni 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Opel Movano occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Trekhaak
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2019 - aug. 2021
Cabine: enkel
Referentienummer: 13135
Technische informatie
Koppel: 385 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 80 liter
Topsnelheid: 155 km/u
Maten
Lengte/hoogte: L2H2
Afmetingen (LxBxH): 555 x 207 x 250 cm
Wielbasis: 368 cm
Gewichten
GVW: 3.500 kg
Functioneel
Afmetingen laadruimte: 308 x 176 x 190 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 163 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik in de stad: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 174 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: DUTCH Vans Mercuriusweg 41 3771NC BARNEVELD, NL 0342765557 http://www.dutchvans.com robot@dutchvans.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Imperiaal
Interieur
- Laadruimte betimmerd
Overige
- Achterdeuren
- Airbag(s)
- Bijrijdersbank
- Comfort-Plus-pakket
- El. Spiegels
- Multifunctioneel stuur
- Roetfilter
= Bijzonderheden =
Als je op zoek bent naar ongeëvenaarde betrouwbaarheid en vlekkeloze engineering, dan is deze Duitse auto precies wat je nodig hebt. Deze dealeronderhouden auto is van de eerste eigenaar. Deze diesel heeft een handgeschakelde zesversnellingsbak. Je wordt in deze auto ook getrakteerd op twee achterdeuren en warmtewerend glas.
De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Audiovolume aanpassen of wisselen van radiozender: dat gaat makkelijk en veilig met de audiobediening op het stuur. De cruise control zorgt voor zorgeloos, ontspannen en zuinig rijgedrag. Deze auto heeft airconditioning aan boord. Extra opties op deze auto zijn: centrale portiervergrendeling en boordcomputer.
Zoals je mag verwachten van deze Opel Movano is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. De brake assist zorgt voor een kortere remweg tijdens een noodstop.
Als je meer wilt weten over deze auto, dan vertellen we je dat graag. Bel of mail je ons vandaag nog?
LEASE / INRUIL / FINANCIEREN IS MOGELIJK.
Prijzen zijn (tenzij anders vermeld) exclusief BTW 21%.
U vindt ons midden in Nederland (Barneveld), centraal gelegen aan de A1 en daarmee uitstekend te bereiken. Wij helpen u graag bij het vinden van een passende oplossing die aansluit op uw specifieke wensen en budget. Binnen ons assortiment vindt u vooraanstaande merken zoals onder andere; Fiat, Ford, Iveco, Mercedes-Benz, Opel, Peugeot, Renault en Volkswagen.
Hoeveel kost een Opel Movano verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























