
Opel Movano - bestel 2.3 CDTI L2H3 Start/Stop
Algemeen
| Prijs | € 14.949 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 18.088 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 59.194 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 12 februari 2027 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VBX-46-V |
| Datum deel 1 | 02-10-2019 |
| Topsnelheid | 140 km/u |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 81 kW (110 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2299 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1909 kg |
| Trekgewicht max | 2500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | maart 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Nijverheidsweg 48
7921JJ Zuidwolde
0626666664
https://www.jonkmanbedrijfswagens.nl/
Vergelijkbare Opel Movano occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Opel Movano 2.3 CDTI L2H2 Euro 6 Luxe en nette bus voorzien van imperiaal met trap (vergelijkbaar met de Renault master en Nissan interstar)
Geschat Leasebedrag € 285,- per maand, op basis van 5 jaar met slot termijn van € 3000,- ga naar onze website en maak gebruik van onze handige lease calculator waar u vervolgens geheel vrijblijvend een passende offerte aan kunt vragen
Voorzien van: Airco, navigatie, achteruit rij camera, handsfree, cruise control, elektrisch pakket, radio usb met stuurbediening, dimlichten automatisch, rengen sensor, in hoogte verstelbare voorstoelen met armleuningen, in hoogte verstelbaar stuurwiel, tussenwand volledig, afwerkvloer laadruimte met antislip, mistlampen voor, parkeer sensoren achter, RVS treeplank, Aluminium imperiaal met trap, zwaailampen en trekhaak
Laadvermogen 1591 kg
Trekgewicht 2500 kg
Dealer onderhouden, volledige onderhoudshistorie aanwezig (laatste onderhoudsbeurt gehad bij 49 000 km)
alle boekjes en dubbele sleutels aanwezig
prijs is excl. btw (bpm vrij)
- Kenteken: VBX-46-V
- Merk: Opel
- Model: Movano bestel
- APK tot: 12-02-2027
- Tellerstand: 59194 KM
- Carrosserievorm: Bestel
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2019
- Transmissie: Handgeschakeld 6
- Kleur: wit
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 2299 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: M9T C7
- Vermogen: 81 kW / 110pk
- Ledig gewicht: 1909 kg
- Max. trekgewicht: 2500 kg
- Aantal zitplaatsen: 2
- Verbruik: 7.5 l/100 km
- BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is exclusief BTW
- Lengte: 555 cm
- Breedte: 207 cm
- Laadruimte hoogte: 214 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Emissieklasse: Euro 6
Comfort
- Cruise control
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Treeplank
- Trekhaak
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Tussenschot volledig
- Zijwandbekleding laadruimte
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- 6 versnellingen
- Afwerkvloer laadruimte met antislip
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- In hoogte verstelbaar passagiersstoel
- In hoogte verstelbaar stuur
- Radio usb met stuurbediening
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Wij berekenen geen afleveringskosten!!
Neem ook eens een kijkje op onze website voor nog meer mooie gebruikte bedrijfswagens.
inruil mogelijk mag ook iets anders zijn u mag van alles aanbieden
heeft u interesse in 1 van onze auto's of wilt u een afspraak maken, neem dan telefonisch contact met ons op (mail kunnen we niet altijd beantwoorden)
tevens kunnen we diverse accessoires voor u monteren zoals een trekhaak, imperial, side-bars, achteruit rij camera, sensoren enz. (vraag naar de mogelijkheden)
Graag tot ziens bij:
Jonkman Bedrijfswagens B.V.
Nijverheidsweg 48 7921 JJ Zuidwolde (Drenthe)
Telefoon: 0626666664
www.jonkmanbedrijfswagens.nl
Wij zijn op werkdagen op afspraak geopend tussen 8:00 en 17:30
op zon en feestdagen zijn wij gesloten.
Hoeveel kost een Opel Movano verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























