
Opel Movano - bestel 2.3 Turbo L3H3 Dubbel lucht
Algemeen
| Prijs | € 13.700 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 16.577 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 260.005 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 16 juli 2026 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VGK-32-S |
| Datum deel 1 | 16-07-2020 |
| Topsnelheid | 154 km/u |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 120 kW (163 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2299 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 2422 kg |
| Trekgewicht max | 3500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | september 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Opel Movano bestel 2.3 Turbo L3H3 Dubbel lucht
- Kenteken: VGK-32-S
- Merk: Opel
- Model: Movano bestel
- APK tot: 16-07-2026
- Tellerstand: 260005 KM
- Carrosserievorm: Bestel
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2020
- Transmissie: Handgeschakeld 6
- Kleur: zwart
- Motorinhoud: 2299 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: M9T E7
- Vermogen: 120 kW / 163pk
- Ledig gewicht: 2422 kg
- Max. trekgewicht: 3500 kg
- Aantal zitplaatsen: 2
- Verbruik: 8.6 l/100 km
- BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is exclusief BTW
- Lengte: 620 cm
- Breedte: 207 cm
- Laadruimte hoogte: 180 cm
- Emissieklasse: Euro 6
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Parkeersensor achter
- Trekhaak
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Navigatiesysteem
- Radio
Interieur
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Tussenschot volledig
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Goed rijdende en nette Opel Movano L3H3 2.3 Turbo met dubbel lucht
16-07-2020
Zwart
260005 KM
2422 KG eigen gewicht
1078 KG laadvermogen
3500 KG Trekgewicht
euronorm 6
opties
airco
achteruitrijcamera
elektrische ramen
elektrische spiegels
central lock
trekhaak
radio/CD
tussenschot
cruise controle
navigatie
parkeersensoren
prijs:
€13700.- Exclusief BTW
€16577.- inclusief BTW
Maandag tot Vrijdag open van 8:30 tot 17:00
Zaterdag van 10:00 tot 14:00
ALTIJD MEER DAN 80 BEDRIJFSWAGENS OP VOORRAAD
Garage Rijsenhout
Aarbergerweg 2b
1435 CB Rijsenhout
Telefoonnummer: 0297-324229
E-mailadres: garage@rijsenhout.nl
rijsenhout.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Opel Movano verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























































