
Opel Movano - L3H2 2.2D 140PK 3, 0 T / Airco / Cruise / Carplay / Bluetooth / PDC / DAB / Rijstrook Assi
Algemeen
| Prijs | € 22.900 excl. BTW |
| Bouwjaar | Juli 2024 |
| Kilometerstand | 35.981 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 17 juli 2027 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | V-16-PKN |
| Datum deel 1 | 17-07-2024 |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2200 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 2065 kg |
| Trekgewicht max | 3000 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | augustus 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbag Bestuurder
- Centr. deurvergr.. afstandbediend
- ESP
- Park control achter
- Traction Control
- Airconditioning
- Cruise Control
- Electrisch ramen voor
- El. verstelbare spiegels
- Verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Airconditioning. handbediend
- Android Auto
- Apple CarPlay
- Boordcomputer. klein
- Roetfilter
- Middenarmsteunvoor
- Middenarmsteun
- Bekerhouder voor
- El. verstelbare spiegels. verwarmd
- Multifunktioneel stuur
- Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar
- Passagiersstoel hoogte verstelbaar
- Tussenschot
- Betimmering
Extra informatie
Te Koop bij VanPro: Opel Movano L3 2.2 D(2024) met slechts 35.900km in de kleur Ice White.
VanPro is ook gespecialiseerd in Financial Lease! Deze bedrijfswagen al vanaf Euro 329,-!
Binnen een dag geregeld, zonder verborgen kosten!
Deze Movano heeft de volgende uitblinkende kenmerken:
- Apple Carplay/ Android Auto
- PDC Achter
- Lederen stuurwiel multifuntioneel
- Airco
- 270 graden Achterdeuren
- Cruise
etc etc
Ben jij klaar voor de volgende stap met deze Opel Movano? Neem dan snel contact op voor een proefrit en ontdek zelf de vele voordelen van deze bestelauto! De koffie staat klaar!
Kijk op onze website voor de complete fotoreportage. Voor meer informatie kun je contact opnemen per e-mail: info@vanpro.nl en/of via WhatsApp en telefoon: +31 (0) 53 – 203 2335
Let op: al onze verkoopprijzen zijn incl. vloeistofcontrole + geldige APK, maar netto meeneemprijzen excl. BTW. Kijk op https:www.vanpro.nl/garantie/ voor meer informatie.
Disclaimer:
De occasion advertenties op deze website en daarbuiten zijn met de grootste zorg opgesteld. Toch kan het onverhoopt voorkomen dat een advertentie niet volledig is of een fout bevat. Derhalve zijn alle advertenties onder voorbehoud van druk-, type- en spelfouten. Controleer zelf de auto goed op de punten die voor u belangrijk zijn!
Hoeveel kost een Opel Movano verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






















































































































