
Opel Tour - 1.4-16V Njoy
Algemeen
| Prijs | € 2.250 |
| Bouwjaar | 2005 |
| Kilometerstand | 318.563 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 25 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 57-RF-GH |
| Datum deel 1 | 25-02-2005 |
| Topsnelheid | 164 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 14,00 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 6-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1364 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1135 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | augustus 2004 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
Extra informatie
Opel Tour 1.4-16V Njoy
- Kenteken: 57-RF-GH
- Merk: Opel
- Model: Tour
- APK tot: 25-02-2027
- Tellerstand: 318563 KM
- Carrosserievorm: MPV
- Aantal deuren: 6
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2005
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: blauw
- Motorinhoud: 1364 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: Z14XEP
- Vermogen: 66 kW / 90pk
- Ledig gewicht: 1135 kg
- Max. trekgewicht: 1000 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.5 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 432 cm
- Hoogte: 1801 cm
- Aantal sleutels: 1
- Motorrijtuigenbelasting: € 145 - 158 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Exterieur
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
Infotainment
- Audioinstallatie met CD-speler
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen voor en achter
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Passagiersairbag
- Rubber mat in laadruimte
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Zeer nette en goed onderhouden Opel Combo Tour uit 2005.
Origineel Nederlandse auto met 318.000 kilometer NAP.
Boekjes aanwezig.
Voorzien van airco, trekhaak en elektrische ramen.
Ruime en goed rijdende auto!
Voor meer informatie: 06-46037389 (ook Whatsapp) of 0561-610090
Gerard Kramer Klassiekers
Chroomweg 24
8471XL Wolvega
0561610090
info@gerardkramerklassiekers.nl
www.gerardkramerklassiekers.nl
Hoeveel kost een Opel Tour verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






















































































































