
Opel Vivaro Combi - 1.6 CDTI L2H1 9 persoons
Algemeen
| Prijs | € 22.860 |
| Prijs excl. BTW | € 19.950 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 149.055 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 12 februari 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | XN-964-G |
| Datum deel 1 | 12-02-2019 |
| Topsnelheid | 171 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,00 sec |
| Motorvermogen | 89 kW (121 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 9 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Bus/Van |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1951 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juni 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Navigatiesysteem
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Opel Vivaro combi 1.6 CDTI L2H1 9 persoons
- Kenteken: XN-964-G
- Merk: Opel
- Model: Vivaro combi
- APK tot: 12-02-2027
- Tellerstand: 149055 KM
- Carrosserievorm: Personenbus
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2019
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: zwart
- Motorinhoud: 1598 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: R9M H4
- Vermogen: 89 kW / 121pk
- Ledig gewicht: 1951 kg
- Max. trekgewicht: 2000 kg
- Aantal zitplaatsen: 9
- Verbruik: 6.2 l/100 km
- BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is exclusief BTW
- Lengte: 540 cm
- Breedte: 196 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 722 - 759 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: Navigatie pakket
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Getint glas
- Trekhaak
- Zijschuifdeur links
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Radio
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Achterbank neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Zijwandbekleding laadruimte
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Passagiersairbag
- Verkoop in bemiddeling klant
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
Afleverpakketten
Gratis
Gratis
- Tenaamstelling kenteken
- Wassen uitzuigen auto
- Controle verlichting, banden en vloeistofniveau's
- APK minimaal 6 maanden
Basis - €495,-
Basis € 495,-
- Auto gereinigd
- Olie en oliefilter wissel ( kleine beurt )
- Nieuwe APK keuring
- 30 dagen garantie op motor en versnellingsbak
Auto Goes
Dirk Dronkersweg 20
4462GA Goes
0113-251919
info@autogoes.nl
autogoes.nl/
Hoeveel kost een Opel Vivaro Combi verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



































