
Opel Vivaro-e Combi - L3H1 75 kWh 9-persoons PERSONENBUS Airco Navigatie Parkeersensoren
Algemeen
| Prijs | € 37.890 |
| Prijs excl. BTW | € 31.314 excl. BTW |
| Bouwjaar | September 2022 |
| Kilometerstand | 83.000 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 14 september 2026 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | R-335-JH |
| Datum deel 1 | 14-09-2022 |
| Topsnelheid | 130 km/u |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 9 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bus/Van |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Diamond black |
| Gewicht | 2061 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | februari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Navigatiesysteem
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2020 - 2022
Technische informatie
Koppel: 260 Nm
Aandrijving
Actieradius: 329 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Topsnelheid: 130 km/u
Maten
Lengte/hoogte: L3H1
Afmetingen (LxB): 531 x 192 cm
Wielbasis: 328 cm
Gewichten
GVW: 3.100 kg
Accu
Accu: 75 kWh
Accu laadvermogen: 11 kW
Accu snellaadvermogen: 100 kW
Interieur
Interieur: Bekleding stof: grijs met zwart, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 26,8 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Staat
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 290 - € 317 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard inbegrepen:
- Controleren vloeistofniveaus, indien nodig op niveau brengen
- Vrijwaringsbewijs van de (mogelijke) inruilauto
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Nederland B.V. Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.stellantis.com customercare.nl@stellantis.com
Overige informatie
Emissieklasse: AX
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Diamond Black (M09V)
- achterklep met ruit
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- buitentemperatuurmeter
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
Interieur & Comfort
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor
- lendesteunen (verstelbaar)
Veiligheid
- Parkeersensoren achter (UB01)
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
Overig
- Multimedia Navi Pro (Navigatiesysteem full map, Opel Connect, stuurwiel multifunctioneel) (WLX7)
- oplaadmogelijkheid
= Bijzonderheden =
- Laagste prijsgarantie
- Geen jaarcijfers nodig
- Online kopen, 14 dagen niet goed geld terug
- Levering in heel Nederland
- Financiering binnen 1 dag
- 1000 voertuigen uit voorraad leverbaar
- Ideaal voor starters & ZZP'ers
- Leasen met BKR codering is mogelijk
- Grootste van Nederland
- Kosteloos overstappen naar een elektrisch voertuig
Sluit nu je financial lease bij Eurocars af, en bepaal zelf wanneer je zonder boete overstapt naar een elektrische auto of bedrijfswagen.
Onze klanten waarderen ons met een 4.9 van de 5 sterren op Google.
Voor vragen bel 088 700 18 28 of mail: geldrop@eurocars.nl.
Met vriendelijke groet,
Team Eurocars
Hoeveel kost een Opel Vivaro-e Combi verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

















