
Opel Vivaro - 1.5 CDTI L2H1 Edition
Algemeen
| Prijs | € 7.990 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 9.668 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 242.945 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 14 november 2026 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VDK-20-F |
| Datum deel 1 | 14-11-2019 |
| Topsnelheid | 145 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 19,60 sec |
| Motorvermogen | 75 kW (102 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1499 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Blanc banquise |
| Gewicht | 1635 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | maart 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2019 - 2023
Typenummer: 08D05I1L1
Technische informatie
Koppel: 270 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 70 liter
Acceleratie (0-100): 19,6 s
Topsnelheid: 145 km/u
Maten
Lengte/hoogte: L2H1
Afmetingen (LxB): 496 x 192 cm
Wielbasis: 328 cm
Gewichten
GVW: 2.635 kg
Functioneel
Inhoud laadruimte: 5.300 l
Interieur
Interieur: (FX), Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 130 g/km
Fijnstofuitstoot: 1,2 mg/km
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Staat
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 148 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard inbegrepen:
- Controleren vloeistofniveaus, indien nodig op niveau brengen
- Vrijwaringsbewijs van de (mogelijke) inruilauto
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Nederland B.V. Lemelerbergweg 12 1101AJ Amsterdam, NL 0882112700 www.stellantis.com customercare.nl@stellantis.com
Overige informatie
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP-EVAP
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- zijschuifdeur rechts
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- geluidsisolerend glas
Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- buitentemperatuurmeter
Interieur & Comfort
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor
- lendesteunen (verstelbaar)
- stuur verstelbaar
- tussenschot volledig
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Brake Assist System
- hill hold functie
- passagiersairbag
Overig
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
- Laagste prijsgarantie
- Geen jaarcijfers nodig
- Online kopen, 14 dagen niet goed geld terug
- Levering in heel Nederland
- Financiering binnen 1 dag
- 1000 voertuigen uit voorraad leverbaar
- Ideaal voor starters & ZZP'ers
- Leasen met BKR codering is mogelijk
- Grootste van Nederland
- Kosteloos overstappen naar een elektrisch voertuig
Bedrijfswagens:
Sluit nu je financial lease bij Eurocars af, en bepaal zelf wanneer je zonder boete overstapt naar een elektrische bedrijfswagen.
Sluit je contract af wanneer het jou schikt.
Of dat nu na 12, 25 of 41 maanden is... het maakt ons niets uit.
Bij Eurocars krijg je geen last van Milieuzones.
Onze klanten waarderen ons met een 4.9 van de 5 sterren op Google.
Nagenoeg alle bedrijfswagens welke wij te koop aanbieden zijn in Nederland nieuw geleverde bedrijfswagens, welke retour zijn gekomen vanuit onze leasemaatschappij.
Deze bedrijfswagens komen dus niet uit het buitenland, dus geen eventueel lange wachttijden bij garantiewerkzaamheden bij de dealer. Het onderhoud is ons tevens bekend.
Alleen in Nederland geleverde bedrijfswagens zijn voorzien van een NAP certificaat, zodat je gegarandeerd weet dat de kilometerstand correct is!
Wilt u meer van deze auto weten? We maken graag tijd om u alles uit te leggen en te presenteren.
We kunnen ook een video of extra foto's van deze auto naar u mailen of appen.
asten@eurocars.nl.
Met vriendelijke groet,
Team Eurocars
Hoeveel kost een Opel Vivaro verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























