
Opel Vivaro - 1.5 L3H1 | 1e Eigenaar | Cruise | Airco | Imperiaal | Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 13.650 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 16.517 |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 99.194 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 26 mei 2026 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VKL-47-S |
| Datum deel 1 | 26-05-2021 |
| Topsnelheid | 145 km/u |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 75 kW (102 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1499 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1745 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | maart 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Opel Vivaro occasions
Opties & accessoires
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2019 - aug. 2022
Cabine: enkel
Technische informatie
Koppel: 270 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 70 liter
Acceleratie (0-100): 19,6 s
Topsnelheid: 145 km/u
Maten
Lengte/hoogte: L3H1
Afmetingen (LxBxH): 531 x 192 x 195 cm
Wielbasis: 328 cm
Gewichten
GVW: 2.830 kg
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 180 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik in de stad: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 156 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- 3 maanden Autotrust instap garantie (€ 410 ex BTW): Autotrust dekt voor een periode van 3 maanden (of tot maximaal 7.500 km) de mechanische delen van de motor, de aandrijving, de transmissie en specifieke onderdelen van je auto. Vraag de verkoper naar de dekking en de vele voordelen van onze garantiepakketten. Let op: een garantiepakket toevoegen kan alleen wanneer een bedrijfswagen tijdig zijn onderhoud krijgt. Wij bieden hiervoor indien nodig ook het "aflever klaar" pakket aan of kunnen een onderhoudsbeurt uitvoeren tegen een eventuele meerprijs.
- 6 maanden Autotrust instap garantie (€ 710 ex BTW): Autotrust dekt voor een periode van 6 maanden (of tot maximaal 15.000 km) de mechanische delen van de motor, de aandrijving, de transmissie en specifieke onderdelen van je auto. Vraag de verkoper naar de dekking en de vele voordelen van onze garantiepakketten. Let op: een garantiepakket toevoegen kan alleen wanneer een bedrijfswagen tijdig zijn onderhoud krijgt. Wij bieden hiervoor indien nodig ook het "aflever klaar" pakket aan of kunnen een onderhoudsbeurt uitvoeren tegen een eventuele meerprijs.
Dit afleverpakket bevat: Autotrust garantie
Productveiligheid
Fabrikant: Andriessen Bedrijfswagens IJsselweg 49 7061XV TERBORG, NL 0315323836 http://www.andriessenbedrijfswagens.nl info@andriessenbedrijfswagens.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterdeuren
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Imperiaal
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- USB-aansluiting
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Armsteun voor
- bedrijfswageninrichting
- Bijrijdersbank
- Elektrische ramen voor
- passagiersstoel
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Derde remlicht
Overige
- Armsteun
- Betimmering
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Reservewiel
= Bijzonderheden =
NAP: Logisch. Volledige onderhoudshistorie. Bandenprofiel: Voor 6.5 mm en Achter 6.5 mm. Aantal eigenaren privé / zakelijk 0 / 1. Aantal sleutels: 1.
Deze extra verlengde Opel Vivaro is afkomstig van 1 vorige eigenaar en heeft 99.194 verreden kilometers. De laadruimte is voorzien van extra veiligheidssloten zodat u het materiaal en gereedschap veilig in de laadruimte heeft liggen. De cruise control maakt lange ritten ontspannen en efficiënt, terwijl de airconditioning zorgt voor een prettig klimaat in de cabine, het hele jaar door. Met de parkeersensoren achter (PDC) wordt inparkeren eenvoudig, ook op krappe plekken. De trekhaak en imperiaal geven je volop mogelijkheden om extra materiaal of lading mee te nemen, ideaal voor werk dat net wat meer vraagt. Binnenin zorgt de bedrijfswageninrichting voor overzicht en gemak, zodat alles direct op z’n plek ligt en je snel aan de slag kunt. Met Bluetooth telefoonvoorbereiding blijf je onderweg veilig bereikbaar, zonder je handen van het stuur te halen.
Mocht u de inrichting in de laadruimte niet kunnen gebruiken dan demonteren wij deze kosteloos voor je.
Mocht u meer informatie willen hebben of zou u graag foto's of een video van deze bedrijfswagen willen ontvangen dan sturen wij u die graag per e-mail of per whatsapp.
Voor onze aflevervoorwaarden en garantiemogelijkheden verwijzen wij u graag door naar de volgende pagina: https://www.andriessenbedrijfswagens.nl/garantie/
Bezichtigingen en proefritten graag op afspraak.
Geadverteerde prijzen zijn excl. 21% BTW
Hoewel aan de informatie van deze advertentie de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan desondanks voorkomen dat de weergegeven of verstrekte informatie onjuist en/of niet volledig is. De getoonde modellen, uitvoeringen en/of specificaties kunnen afwijken van de standaarduitvoeringen en/of opgegeven uitvoeringen, opties en accessoires. Alle informatie is onder voorbehoud van typ- prijs- of programmeer fouten. Hierdoor kan Andriessen Bedrijfswagens B.V niet aansprakelijk worden gesteld voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de verstrekte informatie in deze aanbieding kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt.
Hoeveel kost een Opel Vivaro verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























