
Opel Vivaro - 1.6 CDTI L2H1 120PK | 3-Zits | Cruise | Airco
Algemeen
| Prijs | € 12.750 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 15.428 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 94.741 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 02 juli 2026 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | V-513-LV |
| Datum deel 1 | 28-02-2018 |
| Topsnelheid | 171 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,90 sec |
| Motorvermogen | 90 kW (122 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Bruin |
| Oorspronkelijke kleur | Bruin |
| Gewicht | 1725 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | mei 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2016 - aug. 2018
Cabine: enkel
Technische informatie
Koppel: 300 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 80 liter
Acceleratie (0-100): 11,9 s
Topsnelheid: 171 km/u
Maten
Lengte/hoogte: L2H1
Afmetingen (LxBxH): 540 x 196 x 197 cm
Wielbasis: 350 cm
Gewichten
GVW: 3.030 kg
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 174 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Brandstofverbruik in de stad: 8 l/100km (1 op 12,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6 l/100km (1 op 16,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 156 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- 3 maanden Autotrust instap garantie (€ 410 ex BTW): Autotrust dekt voor een periode van 3 maanden (of tot maximaal 7.500 km) de mechanische delen van de motor, de aandrijving, de transmissie en specifieke onderdelen van je auto. Vraag de verkoper naar de dekking en de vele voordelen van onze garantiepakketten. Let op: een garantiepakket toevoegen kan alleen wanneer een bedrijfswagen tijdig zijn onderhoud krijgt. Wij bieden hiervoor indien nodig ook het "aflever klaar" pakket aan of kunnen een onderhoudsbeurt uitvoeren tegen een eventuele meerprijs.
- 6 maanden Autotrust instap garantie (€ 710 ex BTW): Autotrust dekt voor een periode van 6 maanden (of tot maximaal 15.000 km) de mechanische delen van de motor, de aandrijving, de transmissie en specifieke onderdelen van je auto. Vraag de verkoper naar de dekking en de vele voordelen van onze garantiepakketten. Let op: een garantiepakket toevoegen kan alleen wanneer een bedrijfswagen tijdig zijn onderhoud krijgt. Wij bieden hiervoor indien nodig ook het "aflever klaar" pakket aan of kunnen een onderhoudsbeurt uitvoeren tegen een eventuele meerprijs.
Dit afleverpakket bevat: Autotrust garantie
Productveiligheid
Fabrikant: Andriessen Bedrijfswagens IJsselweg 49 7061XV TERBORG, NL 0315323836 http://www.andriessenbedrijfswagens.nl info@andriessenbedrijfswagens.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterdeuren
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia systeem
- Stuurwiel multifunctioneel
- USB-aansluiting
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- 12Volt aansluiting
- Armsteun
- Bijrijdersbank
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot met raam
Veiligheid
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Derde remlicht
Overige
- Armsteun
- Betimmering
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Reservewiel
= Bijzonderheden =
NAP: Logisch. Bandenprofiel: Voor 5.3 mm en Achter 6.7 mm. Aantal eigenaren privé / zakelijk 1 / 1. Aantal sleutels: 1.
Deze Opel Vivaro is verlengd en uitgevoerd in een unieke kleur. De auto verkeert in een erg nette staat en de laadruimte is zelfs gestoffeerd. Met cruise control en airco rij je relaxed, zelfs op de drukste werkdagen. De 3 zitplaatsen maken ‘m praktisch en met het multimediasysteem inclusief Bluetooth bel je veilig handsfree. Kortom: een nette, praktische bus met een vleugje comfort en genoeg luxe om elke werkdag net wat leuker te maken.
Voor onze aflevervoorwaarden en garantiemogelijkheden verwijzen wij u graag door naar de volgende pagina: https://www.andriessenbedrijfswagens.nl/garantie/
Bezichtigingen en proefritten graag op afspraak.
Geadverteerde prijzen zijn excl. 21% BTW
Hoewel aan de informatie van deze advertentie de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan desondanks voorkomen dat de weergegeven of verstrekte informatie onjuist en/of niet volledig is. De getoonde modellen, uitvoeringen en/of specificaties kunnen afwijken van de standaarduitvoeringen en/of opgegeven uitvoeringen, opties en accessoires. Alle informatie is onder voorbehoud van typ- prijs- of programmeer fouten. Hierdoor kan Andriessen Bedrijfswagens B.V niet aansprakelijk worden gesteld voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de verstrekte informatie in deze aanbieding kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt.
Hoeveel kost een Opel Vivaro verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























