
Opel Vivaro - 1.6 CDTI L2H1 DC Edition Airco Cruise Control Trekhaak Rijklaarprijs Inruil Mogelijk
Algemeen
| Prijs | € 6.940 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 8.397 |
| Bouwjaar | Mei 2015 |
| Kilometerstand | 247.372 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VP-110-B |
| Datum deel 1 | 22-05-2015 |
| Topsnelheid | 154 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 16,70 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zilver metallic |
| Gewicht | 1766 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juni 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2014 - jun. 2016
Cabine: dubbel
Technische informatie
Koppel: 260 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 90 liter
Acceleratie (0-100): 16,7 s
Topsnelheid: 154 km/u
Maten
Lengte/hoogte: L2
Afmetingen (LxBxH): 540 x 196 x 197 cm
Wielbasis: 350 cm
Gewichten
GVW: 2.960 kg
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 170 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Brandstofverbruik in de stad: 7,8 l/100km (1 op 12,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 165 per kwartaal
Garantie
Garantie: Budget Garantie*
Garantie: 5.000 km
Garantie: *Onze garantie pakketten zijn tegen een kleine meerprijs bij te kopen.
Productveiligheid
Fabrikant: Auto Hoge Emmen Jacob le Mairestraat 231 7825XE EMMEN, NL 0591-531915 http://www.autohoge.nl info@autohoge.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- LED dagrijverlichting
- Zijschuifdeur rechts
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Zijruit rechts in laadruimte
Infotainment
- Stuurwiel multifunctioneel
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Achterbank 3-persoons
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor
- Tussenschot volledig
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Overige
- BTW auto (ondernemers kunnen de BTW verrekenen)
= Bijzonderheden =
Bij een Opel weet u wat u krijgt. Vooruitstrevende techniek, waardevastheid en betaalbaarheid. Deze goed onderhouden auto is van de eerste eigenaar. De aandrijving van deze Opel wordt verzorgd door een viercilinder dieselmotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Passagiers stappen gemakkelijk in en uit door de schuifdeur met z'n ruime opening.
U bedient het audiosysteem via knoppen op het stuur. Zo kunt u steeds uw aandacht gericht houden op de weg. De cruise control zorgt voor een mooie, gelijkmatige snelheid die u zelf instelt. Dat is relaxt! Natuurlijk is er in deze auto airconditioning aanwezig.
De onderhoudshistorie is aanwezig en de auto wordt geleverd met een nieuwe APK! Dit is een RIJKLARE MEENEEMPRIJS, de fullserviceprijs inclusief 12 maanden BOVAG garantie is 8240 euro. Financieren is mogelijk, vraag ons naar de mogelijkheden. LET OP! De prijs is exclusief btw, ondernemers kunnen dit verrekenen!
Wij leveren u deze auto natuurlijk met een tellerrapport van Nationale Autopas. Wij kunnen ons goed voorstellen dat u deze Opel wilt aanschaffen. Wacht daar dan niet mee en reserveer hem nu direct. Dan nemen wij zo snel mogelijk contact met u op om de aflevering te bespreken.
WIJ ZIJN1E & 2E PINKSTERDAG GEOPEND VAN 12:00 UUR TOT 16:00 UUR!!!
Keuze uit een van de volgende afleverpakketten:
Go! (GEEN GARANTIE!) €30,00
• De auto is schoon bij aflevering (eventueel gepoetst tegen meerprijs)
• De eventueel ingeruilde auto wordt RDW gevrijwaard en de nieuwe occasion wordt tenaamgesteld.
• Vloeistoffen en bandenspanning zijn op peil.
Basis 12 maanden garantie €595,-
• Idem als het Go! pakket.
• De auto mag maximaal 14 jaar oud zijn en maximaal 200.000 km op de teller hebben.
• Reparatie bij u in omgeving mogelijk.
• U heeft een eigen risico van €45,- per claim.
• Per claim is er een maximale uitkering van €5.000,-.
Premium 12 maanden garantie €795,-
• Idem als het Go! pakket.
• De auto mag maximaal 8 jaar oud zijn en maximaal 150.000 km op de teller hebben.
• U heeft een eigen risico van €45,- per claim.
• Per claim is er een maximale uitkering van €5.000,-.
• Pechhulp door heel Nederland.
• Reparatie bij u in de omgeving mogelijk.
• Garantie in Europa*.
Voor zowel het Basis als Premium-pakket geldt: het accupakket in het garantiepakket opnemen is mogelijk, hiervoor geldt een Accu add-on van €200,- voor elektrische en hybride occasions.
Bovag/Excellent 12 maanden garantie €1.295,-
• Idem als het Go! pakket.
• De auto mag maximaal 8 jaar oud zijn en maximaal 150.000 km op de teller hebben.
• Reparatie bij u in de omgeving mogelijk.
• Pechhulp door heel Nederland.
• Garantie in Europa.*
• Algehele garantie.*
• Auto wordt afgeleverd met een beurt volgens serviceplan.
Budget 3 maanden garantie €295,-*
• Idem als het Go! pakket
• Eigen risico €45,- Garantie op SLIJTAGE van draaiende delen van motorblok en versnellingsbak (alle olie gesmeerde delen)
• Mogelijk op auto's vanaf €2.500,- en op auto’s tot €4.500,-
AUTO HOGE EMMEN gevestigd aan de Jacob le Mairestraat 231 7825 XE EMMEN (rondweg)
Donderdag KOOPAVOND op afspraak tot 20:00 uur!
Wij zijn een BOVAG erkend bedrijf. Kom gerust langs voor een proefrit. Inruil en financiering mogelijk. Kijk tevens voor al onze andere occasions op www.autohoge.nl. Kijk voor een uitgebreide foto en video reportage op onze website: www.autohoge.nl Ondanks onze grote zorgvuldigheid kunt U aan deze advertentie geen rechten ontlenen en zijn alle gegevens onder voorbehoud van (type)fouten © Auto Hoge 2026.
Hoeveel kost een Opel Vivaro verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























