
Opel Vivaro - 1.6 CDTI L2H1 DC Irmschmer Sport 5-Pers Marge Trekhaak Leer Nav/Cruise Camera UITSTRALING
Algemeen
| Prijs | € 10.900 |
| Prijs incl. BTW | € 10.900 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 356.363 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 13 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | VBX-42-V |
| Datum deel 1 | 26-09-2019 |
| Topsnelheid | 183 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,90 sec |
| Motorvermogen | 107 kW (145 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1885 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | mei 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Opel Vivaro occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2016 - aug. 2018
Technische informatie
Koppel: 340 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 80 liter
Acceleratie (0-100): 10,9 s
Topsnelheid: 183 km/u
Maten
Lengte/hoogte: L2H1
Afmetingen (LxBxH): 540 x 196 x 197 cm
Wielbasis: 350 cm
Gewichten
GVW: 2.950 kg
Milieu
CO₂-uitstoot: 164 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik in de stad: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Historie
Aantal eigenaren: 4
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 174 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Ploegh Molenweg 4 9231HS SURHUISTERVEEN, NL 0512-361251 http://www.garageploegh.nl info@garageploegh.nl
Overige informatie
BPM: De getoonde prijs is inclusief BPM
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Parkeersensor voor en achter
- Zijschuifdeur links
- Achterklep met ruit
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Zijruit rechts in laadruimte
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- bluetooth
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatiesysteem full map
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Achterbank 3-persoons
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor
- Houten vloer in laadruimte
- Tussenschot volledig
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
Overige
- Airbag-pakket (Airbag(s) hoofd achter, Airbag(s) hoofd voor, Airbag(s) side voor, Airbag passagier)
- Airbag-pakket (Airbag(s) hoofd voor, Airbag(s) side voor, Airbag passagier)
- Nationale Auto Pas
- Parkeer pakket (Achteruitrijcamera, Dimlichten automatisch)
- Stoelen-pakket (Airbag(s) hoofd achter, Airbag(s) hoofd voor, Airbag(s) side voor, Airbag passagier, Voorstoelen verwarmd)
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- Lendesteun(en) verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
Door inruil verkregen,
Rijdt en schakelt goed.
Mag 2000kg trekken!
= Bedrijfsinformatie =
U kunt gebruik maken van onze optiepakketten. LIEVER NIET MAILEN MAAR BELLEN! GARAGE PLOEGH 0512 - 36 12 51
Inruilen doen we graag en op afspraak zijn wij geopend tot 22.00uur.
Wij vinden het prettig als u belt.
U bent van harte welkom bij ons aan de molenweg 4
0512-361251 info@garageploegh.nl
06-43530009 Whatsapp
U kunt gebruik maken van onze optiepakketten.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Opel Vivaro verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























