Let op! Geld lenen kost geld
Peugeot 107 - 1.0-12V Millesim 200 Airco/5Drs/Org. NL - AutoWereld.nl
 

Peugeot 107 - 1.0-12V Millesim 200 Airco/5Drs/Org. NL

2011, Benzine, Handgeschakeld, Hatchback, Blauw
€ 4.950
Nationale Auto Pas: de kilometerstand is gecontroleerd en logisch bevonden. 52.170 km

Algemeen

Prijs € 4.950
Bouwjaar 2011
Kilometerstand 52.170 km Nationale Auto Pas: de kilometerstand is gecontroleerd en logisch bevonden.
Brandstof Benzine
Transmissie Handgeschakeld
Aantal versnellingen 5
APK Ja, tot 24 maart 2027
BTW auto Nee, marge
Kenteken 80-NXH-3
Datum deel 1 07-01-2011
Topsnelheid 157 km/u
Acceleratie 0-100 km/u in 13,70 sec
Motorvermogen 50 kW (68 pk)
Aantal deuren 5-deurs
Aantal zitplaatsen 4
Aantal cilinders 3-cilinder
Cilinderinhoud 998 cc
Energielabel A
Carrosserie Hatchback
Kleur Blauw (Metallic)
Oorspronkelijke kleur Blauw metallic
Gewicht 780 kg
Trekgewicht max -
Trekgewicht onger. -
Verbruik (±) 1 op 22
Introductiejaar oktober 2010
Meer modelinformatie

Aanbieder

Autobedrijf Wouter Lokker
Haagse Beemdweg 28a

5706AH Helmond

0492347348

www.lokkerautos.nl

Opties & accessoires

Veiligheid
  • ABS
  • Airbags
  • Alarm
  • Centrale deurvergrendeling
  • Hoofdsteunen achter
  • Startonderbreker
Comfort
  • Airconditioning
  • Elek. bedienbare ramen
  • In hoogte verstelbaar stuur
  • Stuurbekrachtiging
Multimedia
  • Radio/CD-speler
Praktisch
  • Achterbank neerklapbaar
Exterieur
  • Buitenspiegels in carrosseriekleur

Extra informatie

Algemene informatie
Modelreeks: okt. 2010 - mei 2011

Technische informatie
Koppel: 93 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 35 liter
Acceleratie (0-100): 13,7 s
Topsnelheid: 157 km/u

Maten en gewichten
GVW: 1.190 kg
Afmetingen (LxBxH): 345 x 163 x 147 cm
Wielbasis: 234 cm

Milieu
CO₂-uitstoot: 103 g/km
Emissieklasse: Euro 5

Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Brandstofverbruik in de stad: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4 l/100km (1 op 25,0)

Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)

Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 70 - € 76 per kwartaal

Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Wouter Lokker Haagse Beemdweg 28a 5706AH HELMOND, NL 0492347348 http://www.lokkerautos.nl info@lokkerautos.nl

= Aanvullende opties en accessoires =

Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metaalkleur

Infotainment
- Toerenteller

Interieur
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar

Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Derde remlicht

= Bijzonderheden =

In een schitterende en perfecte staat verkerende origineel Nederlands geleverde Peugeot 107 afkomstig van de tweede eigenaresse. Deze auto is geweldig onderhouden en heeft bij inname zijn groot onderhoud genoten (23-6-2026). Auto is voorzien van alle documentatie, facturen, en twee sleutels.

Zijn dynamische uiterlijk maakt al direct duidelijk wat voor rijervaring u van deze Peugeot 107 mag verwachten: pure sportiviteit. Hij rijdt lekker, deze Peugeot. Pittig ook.

Deze auto heeft airconditioning aan boord. Ook centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, toerenteller en verstelbaar stuur horen tot de voorzieningen op deze auto.

Wilt u meer weten over deze auto? Neem dan contact met ons op voor een proefrit.

Autobedrijf Wouter Lokker is gespecialiseerd in de in en verkoop van gebruikte auto's. Tevens kunt u bij ons terecht voor onderhoud, reparatie, aircoservice, schade en banden. Mocht u bij mij een auto gevonden hebben dan kunt u 7 dagen per week contact met mij opnemen voor een afspraak om de auto te bezichtigen. Om de auto's scherp te kunnen prijzen hanteer ik internet meeneemprijzen op basis van geen inruil, mocht u een auto in willen ruilen dan kan dit natuurlijk wel op basis van een handels inruil prijs. Wij kunnen uw gebruikte auto 24 uur per dag vrijwaren en ook de bij ons gekochte nieuwe auto 24 uur per dag tenaamstellen. Om misverstanden te voorkomen bel altijd eerst even op van te voren op telefoon nummer 0492-347348.
Hopelijk tot snel met vriendelijke groet, Wouter Lokkerhttps://wheelerdelta.autodata.nl/#/internetkoppelingen/portals

Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is autobedrijf Wouter Lokker te Helmond niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.

Hoeveel kost een Peugeot 107 verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Autobedrijf Wouter Lokker

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken