
Peugeot 2008 - 1.6 VTi Féline l Perfect onderhouden l Panoramadak l
Algemeen
| Prijs | € 5.950 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 168.678 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 23 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 5-KVR-25 |
| Datum deel 1 | 31-07-2013 |
| Topsnelheid | 196 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,50 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Vernismetaallak spirit grey |
| Gewicht | 1055 kg |
| Trekgewicht max | 1270 kg |
| Trekgewicht onger. | 570 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | november 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Panoramadak
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2013 - 2016
Typenummer: 01T02201R01Q
Technische informatie
Koppel: 160 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 9,5 s
Topsnelheid: 196 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.644 kg
Lengte: 416 cm
Wielbasis: 254 cm
Interieur
Interieur: Alcantara, Skai
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 135 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,7 l/100km (1 op 13,0)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Garantie
Garantie: Garantie
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Garantie; Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Peugeot Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.peugeot.nl info@peugeot.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Glazen panoramadak, extra getinte achterruit (OK01)
- lichtmetalen velgen 17"
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- Extra getint glas
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor adaptief
- Vernis metaallak (0MM0)
Infotainment
- (WLQU)
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- radio-CD/MP3 speler
Interieur & Comfort
- kunstlederen bekleding
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- Actieve parkeerhulp (UB08)
- alarm klasse 1(startblokkering)
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
Overig
- Automatisch inparkeren
- RDW-leges
- Trekhaak afneembaar
= Bijzonderheden =
Nieuw binnen, perfect onderhouden 2008 in uitzonderlijk nette staat met de sterkere 1.6 motor. Volledig sluitend gedocumenteerd en voorzien van 2 sleutels en volledige tellerhistorie (Nationale Auto Pas).
Rijk uitgeruste auto met onder andere een afneembare trekhaak, panoramadak en automatisch inparkeren.
Wij zijn ook in de avond bereikbaar op 0624279663.
Het inruilen van uw huidige auto is uiteraard bespreekbaar.
Bezichtiging uitsluitend op afspraak van maandag tot en met zaterdag en eventueel in de avond. Zondag gesloten.
Hoeveel kost een Peugeot 2008 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

















































