
Peugeot 2008 - 1.6 VTi Féline Pano | Parkeersens. | Cruisecontrol
Algemeen
| Prijs | € 4.995 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 162.256 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 08 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 4-KRJ-33 |
| Datum deel 1 | 28-06-2013 |
| Topsnelheid | 196 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,50 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Parelmoer wit metallic |
| Gewicht | 1055 kg |
| Trekgewicht max | 1270 kg |
| Trekgewicht onger. | 570 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | mei 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Panoramadak
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/50 R17
Acceleratie (0-100): 9,5 s
Topsnelheid: 196 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.644 kg
Afmetingen (LxBxH): 416 x 174 x 156 cm
Wielbasis: 254 cm
Interieur
Interieur: Donkergrijs, Alcantara
Milieu
CO₂-uitstoot: 135 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik in de stad: 7,7 l/100km (1 op 13,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Kunstlederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Navigatie-systeem full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Mistlampen adaptief
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
= Bijzonderheden =
Zeer nette en luxe uitgevoerde Peugeot 2008 in de chique kleur Blanc Nacré parelmoer wit.
Comfortabele hoge zit, fijne instap en een complete uitrusting maken dit een ideale gezinsauto of ruime crossover voor dagelijks gebruik.
Deze Peugeot is onder andere voorzien van:
panoramadak
navigatiesysteem
climate control
cruise control
parkeersensoren achter
alcantara/stof interieur
elektrisch inklapbare spiegels
17 inch lichtmetalen velgen
bluetooth telefonie
USB/AUX aansluiting
automatische verlichting en regensensor
extra getinte achterruiten
De combinatie van de parelmoer witte lak, zwarte accenten en grote velgen geeft de auto een frisse en sportieve uitstraling.
Wil je ook jouw huidige auto inruilen? Dat kan natuurlijk. We denken graag met je mee.
De vermelde prijs is een heldere meeneemprijs: de auto is direct beschikbaar en voorzien van een geldige APK.
Voor een proefrit graag een afspraak maken
Je kunt ons dagelijks van 08:30 - 18:00 zowel Telefonisch als per WhatsApp bereiken op het nummer 06-57289016. Uiteraard ook per email via info@meierijautomotive.nl
Het maken van een proefritafspraak is altijd onder voorbehoud van beschikbaarheid van het voertuig.
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend, druk en/of zetfouten voorbehouden.
Wij hebben alle moeite genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven, fouten in de tekst of getoonde opties zijn echter nooit uit te sluiten.
Vertrouw daarom nooit alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Wij verwelkomen u graag!
Hoeveel kost een Peugeot 2008 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























