
Peugeot 2008 - 100 Pk Benzine * Hele Luxe Allure * Navigatie * Voor- en Achter Parkeer Camera en Sensoren
Algemeen
| Prijs | € 23.750 |
| Prijs excl. BTW | € 19.933 excl. BTW |
| Bouwjaar | Januari 2025 |
| Kilometerstand | 20.603 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 31 januari 2029 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KHL-80-H |
| Datum deel 1 | 31-01-2025 (import) |
| Topsnelheid | 183 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Gris Artense (licht grijs metallic) |
| Gewicht | 1163 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 630 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | juli 2023 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2023 - dec. 2025
Technische informatie
Koppel: 205 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 44 liter
Acceleratie (0-100): 10,8 s
Topsnelheid: 183 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.710 kg
Afmetingen (LxBxH): 430 x 177 x 155 cm
Wielbasis: 261 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Leder/stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
CO₂-uitstoot: 129 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Vingerhoets BASIS zekerheidspakket (Inbegrepen) (zonder meerprijs): Vingerhoets Basis zekerheidspakket – Tenaamstellen en vrijwaren inruilauto – NAP gecontroleerde kilometerstand – Controlebeurt (vloeistoffen/verlichting/bandenspanning) – Geldige APK
- Vingerhoets PLUS zekerheidspakket (€ 695): Vingerhoets PLUS zekerheidspakket - Tenaamstellen en vrijwaren inruilauto - NAP gecontroleerde kilometerstand - Brandstoftank 1/4 vol - Wassen - Interieur reinigen - Poetsbehandeling - Onderhoudbeurt volgens fabrieksschema - APK minimaal 12 maanden geldig - 6 maanden Vingerhoets garantie
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
Productveiligheid
Fabrikant: Vingerhoets Autobedrijf Bladel B.V. Bleijenhoek 32 5531BN BLADEL, NL 0497381691 http://www.vingerhoetsbladel.nl verkoop@vingerhoetsbladel.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Keyless entry
- Lichtmetalen velgen 17"
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- camera voor
- Navigatiesysteem full map
- Digitale boordcomputer
- Multimedia-voorbereiding
- Touchscreen scherm
- usb-aansluiting
Interieur
- Climate Control (Luxe Airco)
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Dodehoek detector
- Verkeersbord detectie
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Derde remlicht
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Dab
- kunstlederen/stof bekleding
- Rijstrooksensor met correctie
- Vision Pack (Achteruitrijcamera, camera voor, Dodehoek detector, Buitenspiegels met verlichting)
- actieve noodgeval assistent
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- buitenspiegels in andere kleur
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Extra getint glas achter
- multimedia scherm standaard
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
= Bijzonderheden =
In Brabant bij Vingerhoets Autobedrijf Bladel B.V. treft u deze auto aan.
Wat een schitterend compleet, sportief en mooi exemplaar bieden wij u aan. Extra's t.o.v. vele andere 2008-en: Navigatie af fabriek + Voor- en achterzijde Parkeer Camera en Sensoren + Adaptive Cruise Control en Dodehoekbewaking.
We timmeren met de familie al meer dan 100 jaar aan de weg en onze slogan luidt niet voor niets: Vingerhoets; Vierde Generatie Eersteklas Service !
Bel 0497-381691 en informeer naar de beschikbaarheid, kom langs en maak een vrijblijvende proefrit.
Onze auto's worden geplaatst middels een occasion manager platform. Opties worden automatisch ingevuld. Vraag daarom bij een eventuele aankoop altijd of de voor u belangrijke opties daadwerkelijk aanwezig zijn of bekijk de foto’s. Wij zijn niet aansprakelijk voor eventuele (spel)fouten of optie fouten in de tekst. Neem contact op voor de exacte uitvoering. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Vingerhoets BASIS zekerheidspakket (inclusief)
- Tenaamstellen en vrijwaren inruilauto
- NAP gecontroleerde kilometerstand
- Controlebeurt (vloeistoffen/verlichting/bandenspanning)
- Geldige APK
Vingerhoets PLUS zekerheidspakket (695 euro)
- Tenaamstellen en vrijwaren inruilauto
- NAP gecontroleerde kilometerstand
- Brandstoftank 1/4 vol
- Wassen
- Interieur reinigen
- Poetsbehandeling
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- APK minimaal 12 maanden geldig
- 6 maanden Vingerhoets garantie
Vingerhoets TOP zekerheidspakket (995 euro)
- Tenaamstellen en vrijwaren inruilauto
- NAP gecontroleerde kilometerstand
- Brandstoftank 1/2 vol
- Wassen
- Interieur reinigen
- Poetsbehandeling
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- Vervangen slijtagedelen indien nodig binnen 10.000km of 1 jaar*
- Distributieriem indien nodig binnen 10.000km of 1 jaar*
- Banden minimaal 3mm profieldiepte
- APK minimaal 12 maanden geldig
- Vervangend vervoer bij garantie werkzaamheden**
- 12 maanden BOVAG garantie***
- Pechhulp woonplaats, NL en Europa
* Wat zich het eerste aandient
** Maximaal 3 dagen, exclusief brandstof, reparatieduur >24 uur
*** Bij meer dan 120.000 km of leeftijd voertuig ouder dan 8 jaar is 6 maanden Vingerhoets garantie van toepassing
Vingerhoets, al meer dan 100 jaar een begrip binnen en buiten de regio. Vierde Generatie Eersteklas Service !
Met een lange historie als Peugeot Dealer hebben wij ons specialisme inmiddels uit kunnen breiden en zijn wij TOP-merkspecialist voor de merken Peugeot, Citroën & Opel.
Voor een afspraak bel naar 0497-381691 en informeer naar de beschikbaarheid en mogelijkheden.
Onze auto's worden geplaatst middels een occasion manager platform. Opties worden automatisch ingevuld. Vraag daarom bij een eventuele aankoop altijd of de voor u belangrijke opties daadwerkelijk aanwezig zijn of bekijk de foto’s. Wij zijn niet aansprakelijk voor eventuele (spel)fouten of optie fouten in de tekst.
Hoeveel kost een Peugeot 2008 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























