
Peugeot 2008 - Allure | Active Safety Brake met camera en radar (automatisch noodremsysteem) met Distance
Algemeen
| Prijs | € 33.520 |
| Prijs excl. BTW | € 29.055 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kilometerstand | 10 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | - |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1200 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Parellak) |
| Oorspronkelijke kleur | Gris Selennium (grijs mica) |
| Gewicht | 1181 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 640 kg |
Aanbieder
Nikolaus Ottostraat 11
8013NG Zwolle
0382225960
www.broekhuis.nl
Opties & accessoires
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Modeljaar: 2025
Referentienummer: 3416151
Technische informatie
Koppel: 205 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 44 liter
Actieradius: 771 km
Acceleratie (0-100): 10,9 s
Topsnelheid: 183 km/u
Geschikt voor snelladen: nee
Maten
Afmetingen (LxBxH): 430 x 178 x 155 cm
Wielbasis: 261 cm
Draaicirkel: 11 m
Gewichten
GVW: 1.615 kg
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
CO₂-uitstoot (WLTP): 128 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Broekhuis Basis: Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1281 kg
Interieur: Bekleding Stof kunstleder "CASUAL LOMSA" met Quartz stiksel
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Extra getinte achterste zijruiten en achterruit
- 17'' Lichtmetalen velgen KARAKOY
- Achterspoiler in kleur carrosserie
- Badge "Style" onder A-stijl (zie afbeelding) zwart met horizontale markings
- Bovenkant en zijkant bumper in kleur carrosserie
- Buitenspiegels glanzend zwart
- Deurgrepen in kleur carrosserie
- Grille afwerking in kleur van de carrosserie
- Koplampen met PEUGEOT LED technology en LED dagrijverlichting (3 klauwen signatuur)
- Onderkant bumper in Grey Meteor
Infotainment
- PEUGEOT 10’’ touchscreen met PEUGEOT i-Connect: Twee USB Type C aansluiting, Bluetooth®, Mirror Screen (Apple CarPlay en Android Auto) en WiFi, DAB+ digitale radio-ontvangst, Toggles Switches
- Zes speakers (vier speakers vóórin en twee achterin)
Interieur
- Dashboard in zacht materiaal met carboneffect en hoogglans zwarte sierstrip
- Armsteunen portierpanelen vóór en achter "Baladin grey chine''
- Bekleding Stof kunstleder "CASUAL LOMSA" met Quartz stiksel
- Deurpanelen vóór afgewerkt in glanzend zwart met Carbon design
- Hoge middenconsole met geïntegreerde middenarmsteun
- In hoogte verstelbare hoofdsteunen vóór (x2) en achterin (x3)
- Interieurverlichting
- Interieurverlichting: Plafonnière met verlichting en 2 leeslampjes
- Leder bekleed multifunctioneel stuurwiel
- Neerklapbare achterbank (1/3 - 2/3)
- Verlichting in bagageruimte
Uitrusting
- Advanced Active Safety Brake met camera en radar
- Pack Safety (Active Safety Brake met camera en radar (automatisch noodremsysteem) met Distance Alert (waarschuwing dreigende aanrijding), Active Lane Departure Warning System, Active Lane Departure Warning System, Herkenning van verkeersborden met snelheidsbeperking)
-
- 2 leeslampjes achterin
- 6 airbags (adaptieve front-, zij- en window-airbags)
- Active Safety Brake (automatisch noodremsysteem) met Distance alert
- Automatische ruitenwissers met regensensor
- Automatische verlichting
- Bagageruimtevloer op twee hoogtes te plaatsen
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch bedienbare ramen vóór en achter met sequentiële functie en inklembeveiliging
- Elektronisch bediende handrem
- Elektronische Stabiliteits Controle (ESC) Antislipregeling (ASR), antiblokkeersysteem (ABS), Hill Start Assist
- In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
- In hoogte verstelbare passagiersstoel
- Parkeerhulp vóór en achter
- PEUGEOT Connect One
- Peugeot i-Cockpit® met 2D digitaal instrumentenpaneel
- Plafonnier vóór LED (lamp en twee leeslampjes)
- Rijtijdwaarschuwing. Pauzeadvies na twee uur onafgebroken rijden
- Selectie drive mode: Normaal/Eco met handbak, Normaal/Eco/Sport met HYbrid en elektrische versies
- Uitgebreide verkeersbordenherkenning met snelheidsadvies
- Verwarmbare en elektrisch bedienbare en inklapbare buitenspiegels
- Welkomstverlichting
- Één USB type C (opladen) en één USB type A (opladen) achterin
= Bijzonderheden =
.
.
Hoeveel kost een Peugeot 2008 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























