
Peugeot 2008 - Automaat Allure 1.2-130pk
Algemeen
| Prijs | € 16.850 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 87.326 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 09 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | L-385-JH |
| Datum deel 1 | 09-09-2020 (import) |
| Topsnelheid | 203 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit (Parellak) |
| Oorspronkelijke kleur | Blanc Nacré Pearl (wit parelmoer) |
| Gewicht | 1180 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 640 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | juli 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: feb. 2020 - jun. 2023
Technische informatie
Koppel: 230 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 44 liter
Acceleratie (0-100): 9,9 s
Topsnelheid: 199 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.740 kg
Afmetingen (LxBxH): 430 x 177 x 155 cm
Wielbasis: 261 cm
Interieur
Bekleding: Leder/stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
CO₂-uitstoot: 139 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Auto Toonder Biezelingsestraat 50 4421BT KAPELLE, NL 0113343631 http://www.autotoonder.nl info@autotoonder.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- DAB
- Multimedia systeem
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Usb/Aux aansluiting
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- kunstlederen/stof bekleding
- Pack Connect (Apple Carplay/Android Auto, Dab, Navigatiesysteem full map, Spraakbediening)
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Standaard wordt deze auto afgeleverd met geldige APK, vloeistofcontrole, mattenset, autodocumentatie, RDW-leges en 2 sleutels. Voor € 595,- extra wordt deze auto afgeleverd met een nieuwe APK, complete afleverbeurt aan de hand van historie en onderhoudsschema, indien nodig en van toepassing distributieriem vervangen volgens fabrieksvoorschrift, halve tank brandstof, complete poetsbeurt, 6 maanden Auto Toonder garantie (tenzij anders vermeld) en een mobiliteitspas (12 maanden pech-onderweg service). Voor €395,- extra krijgt u 12 maanden BOVAG garantie op de auto.
Hoeveel kost een Peugeot 2008 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

































