
Peugeot 205 - 1.6 GTI - 115pk | Org. Auto | technisch in topconditie | Liefhebber opgelet
Algemeen
| Prijs | € 16.950 |
| Bouwjaar | 1989 |
| Kilometerstand | 175.594 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | TJ-PL-85 |
| Datum deel 1 | 19-01-1989 (import) |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1580 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 830 kg |
| Trekgewicht max | 800 kg |
| Trekgewicht onger. | 415 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | oktober 1986 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Elek. bedienbare ramen
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: okt. 1986 - jul. 1990
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
GVW: 1.275 kg
Wielbasis: 242 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
Emissieklasse: Euro 0
Historie
Aantal eigenaren: 15
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 67 - € 73 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Rijklaarpakket Basis (zonder meerprijs): Het rijklaarpakket Basis is inclusief de volgende zaken: administratieve afhandeling van de gekochte en eventueel ingeruilde auto, gegarandeerde kilometerstand, uitgebreide inspectie, vloeistoffencontrole (incl. bijvullen), geldige APK en reiniging van in- en exterieur. Verder is er minimaal 10 liter brandstof inbegrepen. *Zonder garantie label.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck
- Rijklaarpakket Plus (€ 895): Het rijklaarpakket Plus is inclusief de volgende zaken: administratieve afhandeling van de gekochte en eventueel ingeruilde auto, gegarandeerde kilometerstand, uitgebreide inspectie, vloeistoffencontrole (incl. bijvullen), minimaal 6 maanden geldige APK, reiniging van in- en exterieur inclusief lakwerk polijsten, Daarnaast wordt de auto voorzien van een onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema. Ook ontvangt u een afleverpakket met o.a. een mattenset, lifehammer, opbergtas, gevarendriehoek, veiligheidshesjes, parkeerschijf/ijskrabber, regenponcho, light sticks, werkhandschoenen en een verbanddoos. Verder is pechhulp in NL/EU inbegrepen, ontvangt u 12 maanden Bovag garantie en wordt de auto afgeleverd met een volle tank brandstof.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
- Rijklaarpakket Premium (€ 1.195): Het rijklaarpakket Premium is inclusief de volgende zaken: administratieve afhandeling van de gekochte en eventueel ingeruilde auto, gegarandeerde kilometerstand, uitgebreide inspectie, vloeistoffencontrole (incl. bijvullen), nieuwe APK, reiniging van in- en exterieur inclusief lakwerk polijsten. Daarnaast worden kleine optische en cosmetische onvolkomenheden verholpen, wordt de auto voorzien van een waxbehandeling en indien mogelijk een navigatie- en software update uitgevoerd. De auto krijgt een uitgebreide onderhoudsbeurt inclusief preventief onderhoud. Ook ontvangt u een luxe afleverpakket met o.a. een mattenset, lifehammer, opbergtas, gevarendriehoek, veiligheidshesjes, parkeerschijf/ijskrabber, regenponcho, light sticks, werkhandschoenen, verbanddoos, flacon motorolie en lakstift. Verder is pechhulp in NL/EU inbegrepen, ontvangt u 12 maanden Bovag garantie en wordt de auto afgeleverd met een volle tank brandstof.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Van Tilborg Zaltbommel Vergtweg 60 5301TK ZALTBOMMEL, NL 0418516284 http://www.van-tilborg.nl info@van-tilborg.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- 5-bak
- Metaalkleur
Interieur
- Lederen stuurwiel
Overige
- Elektrische raambediening vóór
- Metallic- of parelmoerlak
= Bijzonderheden =
***OPEN OP AFSPAAK!!, GELIEVE VOOR UW BEZOEK CONTACT OP TE NEMEN***
Liefhebber opgelet, wij bieden aan deze prachtige Peugeot 205 GTi. In originele staat, zonder schade verleden (echt een ''harde auto'').
Elek. ramen + centrale vergrendeling + lederen stuurwiel + sportstoelen + verstralers + lm velgen 14'' + getint glas + metaallak.
Technisch in topconditie, ofwel reeds vv Koppeling + distributie met waterpomp + remmen voor en achter + nieuwe banden.
Auto is volledig her-spoten in originele kleur (Gris Graphite).
Hoeveel kost een Peugeot 205 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























































