
Peugeot 206 CC - 1.6-16V *apk 02-2027
Algemeen
| Prijs | € 1.445 |
| Bouwjaar | 2004 |
| Kilometerstand | 235.000 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 26 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 22-XK-BN |
| Datum deel 1 | 16-07-2004 (import) |
| Topsnelheid | 193 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,60 sec |
| Motorvermogen | 80 kW (109 pk) |
| Aantal deuren | 2-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1587 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1115 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | december 2000 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Sportstoelen
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/55 R15
Acceleratie (0-100): 10,6 s
Topsnelheid: 193 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.535 kg
Afmetingen (LxBxH): 384 x 166 x 137 cm
Wielbasis: 244 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 3
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik in de stad: 9,5 l/100km (1 op 10,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch bedienbare kap
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
= Bijzonderheden =
wordt verwacht
Al onze occasions worden aangeboden voor een meeneemprijs, deze prijs is inclusief schoonmaken en vloeistof controle.
Optionele afleverpakket 1. €395,-
1 maand garantie, vloeistof controle, nieuwe APK en auto wassen.
Optionele afleverpakket 2. €595,-
3 maanden garantie, kleine onderhoudsbeurt, nieuwe APK en auto wassen.
Optionele afleverpakket 3. €950,-
6 maanden garantie, grote onderhoudsbeurt, nieuwe APK en professioneel reinigen in- en exterieur.
Inruil is altijd welkom, voor een juiste prijsindicatie willen wij u vragen om een aantal foto’s van de auto op te sturen via de WhatsApp op nummer 06-51233475.
Om teleurstellingen te voorkomen, is het altijd verstandig om eerst telefonisch contact op te nemen voor een afspraak.
Bij alle aangeboden voertuigen zijn schrijf- en tekstfouten voorbehouden.
Hoeveel kost een Peugeot 206 CC verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.











































![Lynk & Co 01 - 1.5 [ 1e eigenaar dealer onderhouden ]](https://cdn.autowereld.nl/I762244332/240x180/lynk-co-01-1-5-1e-eigenaar-dealer-onderhouden.jpg)






















