
Peugeot 206 CC - 1.6-16V | Automaat | Leer | Airco | Dak Goed
Algemeen
| Prijs | € 2.950 |
| Bouwjaar | Maart 2003 |
| Kilometerstand | 121.861 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 97-LN-JG |
| Datum deel 1 | 28-03-2003 |
| Topsnelheid | 186 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,90 sec |
| Motorvermogen | 80 kW (109 pk) |
| Aantal deuren | 2-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1587 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1152 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | december 2000 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Leuke Peugeot 206 CC 1.6 Benzine uit 2003. Juiste uitvoering met Leer / Clima en een werkend dak !
Peugeot 206 CC 1.6-16V | Automaat | Leer | Airco | Dak Goed
- Kenteken: 97-LN-JG
- Merk: Peugeot
- Model: 206 CC
- Tellerstand: 121861 KM
- Carrosserievorm: Cabrio
- Aantal deuren: 2
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2003
- Transmissie: Automaat
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 1587 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: NFU
- Vermogen: 80 kW / 109pk
- Ledig gewicht: 1152 kg
- Max. trekgewicht: 1100 kg
- Aantal zitplaatsen: 4
- Verbruik: 7.7 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 384 cm
- Aantal sleutels: 2
- Motorrijtuigenbelasting: € 120 - 131 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 3
Comfort
- Boordcomputer
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch bedienbare kap
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen 15"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Warmtewerend glas
Infotainment
- Audioinstallatie met CD-speler
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen voor
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Elektronische remkrachtverdeling
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Hierbij bieden wij deze Peugeot 206 CC 1.6 uit 2003 aan ! De auto is precies uitgevoerd zoals je deze ook wil hebben met onder andere rood/Zwart Leder interieur , Automaat en ijs koude airco. De Perfecte auto om in de zomer lekker te genieten van een open dakje en ijs koude airco en in de winter ivm zijn "Hard Top" perfect !
De auto bevat vele leuke opties zoals : Airco , Climate Control , Stuurbekrachtiging , Boordcomputer , Elektrisch Cabrio Dak , Automaat , Rood/Zwart Leder Interieur , Elektrische Ramen Voor en Achter en nog veel meer !
De auto is door ons aangepakt en compleet klaar gemaakt voor de verkoop ! zo zijn de volgende dingen gedaan :
- Nieuwe Olie
- Nieuwe Olie Filter
- Nieuwe APK tot 22-05-2027
De Peugeot rijd verder zeer goed en ook schakelt de automaat super , De auto is technisch 100% goed en is goed onderhouden ook in het verleden ! De auto word geleverd met een Kleine Service beurt ( Gratis ) Verder beschikt de auto over enkele gebruiker sporen wat voor een auto uit 2003 ook logisch is.
Let op : Hij staat zeer scherp geprijsd voor de zomer en omdat hij rondom wat plekjes heeft. Staat als goedkoopste automaat 206 cc met lager dan 150,000 Km in Nederland !
Alle inruil is mogelijk !
voor verdere vragen en info kunt u ons altijd bellen ! Om teleurstelling te voorkomen graag bellen voordat u de auto komt bekijken. hierdoor kunnen wij u garanderen dat deze auto nog op voorraad is.
O & D Auto's
Ceresweg 3b
8938BG Leeuwarden
+31687589380
o.d-autos@hotmail.com
Wij zijn dagelijks bereikbaar op telefoon nummer 0687589380 , Bij geen gehoor of na 21:00 kunt u ons ook op deze telefoon nummer een whatsappje sturen
Hoeveel kost een Peugeot 206 CC verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























