
Peugeot 206 CC - 1.6-16V Quiksilver
Algemeen
| Prijs | € 1.999 |
| Bouwjaar | Juni 2004 |
| Kilometerstand | 162.523 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 25-PD-KR |
| Datum deel 1 | 07-06-2004 |
| Topsnelheid | 193 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,60 sec |
| Motorvermogen | 80 kW (109 pk) |
| Aantal deuren | 2-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1587 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1115 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | april 2004 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Zeer nette cabrio
Word geleverd met nieuwe apk
Peugeot 206 CC 1.6-16V Quiksilver
- Kenteken: 25-PD-KR
- Merk: Peugeot
- Model: 206 CC
- Tellerstand: 162523 KM
- Carrosserievorm: Cabrio
- Aantal deuren: 2
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2004
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 1587 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: NFU
- Vermogen: 80 kW / 109pk
- Ledig gewicht: 1115 kg
- Max. trekgewicht: 1100 kg
- Aantal zitplaatsen: 4
- Verbruik: 7 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 384 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 101 - 110 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 3
Comfort
- Boordcomputer
Exterieur
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch bedienbare kap
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur vernis
- Mistlampen voor
- Park Distance Control
- Sportvelgen
Infotainment
- Audioinstallatie met CD-speler
Interieur
- Airco
- Aluminium interieur afwerking
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Sportstoelen
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
In vorm en stijl zijn Franse auto's onovertroffen, bovendien bieden ze uitstekende rijkwaliteiten. De aandrijving van deze Peugeot wordt verzorgd door een viercilinder benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. De strakke sportstoelen hebben niet alleen de looks, maar bewijzen ook hun functie als u wat meer vraagt in de uitdagende bochten. Kiezen tussen open en dicht rijden kan met een druk op de knop dankzij de elektrisch bediende cabriokap. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 16 inch lichtmetalen velgen en warmtewerend glas.
Inparkeren en uitparkeren kost geen enkele moeite dankzij de parkeersensoren. Met de aanwezige airconditioning bepaalt u zelf het binnenklimaat. Met met startonderbreker, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer is deze auto helemaal compleet.
Meer weten? Onze verkoper maakt graag een afspraak om u alles te laten zien!
Autoservice Hiemstra
Skoalikkers 15
9284TS Augustinusga
0655922350
info.autoservicehiemstra@ziggo.nl
Hoeveel kost een Peugeot 206 CC verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























