
Peugeot 206 CC - 2.0-16V Cabrio, Climate Control
Algemeen
| Prijs | € 1.975 |
| Bouwjaar | 2002 |
| Kilometerstand | 115.573 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 31 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 26-JH-KZ |
| Datum deel 1 | 09-04-2002 |
| Topsnelheid | 204 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,90 sec |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 2-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rood |
| Gewicht | 1127 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | december 2000 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Sportstoelen
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 8,9 s
Topsnelheid: 204 km/u
GVW: 1.562 kg
Wielbasis: 244 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 191 g/km
Emissieklasse: Euro 3
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8 l/100km (1 op 12,5)
Brandstofverbruik in de stad: 11,2 l/100km (1 op 8,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"" met brede banden"
- Elektrisch bedienbare kap
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
Overig
- mistlamp achter
- Toerenteller
= Bijzonderheden =
Deze Peugeot 206 CC komt uit 2002, werd geleverd van 15-12-2000 tot 01-04-2005. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2002 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 100 kW (136 PK) en een cilinderinhoud van 1997 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 204 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 8,9 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 8,0 liter per 100 km en hij weegt 1127 kg. De APK is geldig tot 31-08-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 149,83 per kwartaal.INRUIL, FINANCIERING EN LEASING MOGELIJK
Voor een uitgebreide fotoreportage van meer dan 30 foto's kunt u kijken op onze website : www.kenhautos.nl
Blanke lak onthechting op dak en achterklep
Voor meer informatie of een bezichtiging kunt u contact opnemen met :
K & H auto's
Buskesdries 21
6673 DP Andelst
tel.: 06-30338051
www.kenhautos.nl
Hoeveel kost een Peugeot 206 CC verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























