
Peugeot 206 CC - 2.0-16V Griffe
Algemeen
| Prijs | € 3.250 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Kilometerstand | 99.932 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 71-SV-SZ |
| Datum deel 1 | 24-05-2006 |
| Topsnelheid | 204 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,90 sec |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 2-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Energielabel | F |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1127 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | april 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: apr. 2005 - mrt. 2007
Referentienummer: 404
Technische informatie
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 8,9 s
Topsnelheid: 204 km/u
Wielbasis: 244 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 3
Onderhoud, historie en staat
RDW Tellerrapport: https://voertuigrapportdownloaden.rdw.nl/kenteken/71SVSZ
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- lichtmetalen velgen 16"
- metaalkleur vernis
- mistlampen voor
Interieur & Comfort
- aluminium interieur afwerking
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- elektrisch bedienbare kap
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- hoofdsteunen voor
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur verstelbaar
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Wij zijn een Bosch Car Service aangesloten bedrijf, wat al vele jaren actief is in de autobranche en zich gespecialiseerd heeft in de verkoop van nieuwe en gebruikte auto’s waarbij vanzelfsprekend inruil van uw auto ook mogelijk is.
Bij Bosch Car Service Vos kunt u ook terecht voor reparaties, onderhoud en apk van alle merken.
Wij zijn BOVAG erkend en aangesloten bij stichting de nationale autopas (NAP), kortom een vertrouwd adres voor de aanschaf van uw ‘nieuwe’ occasion.
Vos Autotrading heeft voor U altijd een divers aanbod van occasions. Is uw interesse gewekt in een van onze auto’s komt u dan gerust langs voor een vrijblijvende bezichtiging en proefrit. De koffie staat klaar. Het kan zo zijn dat de auto die u zoekt er op dit moment niet tussen staat. Laat het ons weten en wij gaan op zoek naar de auto van uw wensen. Meestal hebben wij binnen een week een gepaste auto voor u gevonden. Wij beschikken over uitstekende contacten in de autowereld. Zowel bij gerenommeerde universele als dealer bedrijven in Nederland of daarbuiten putten wij uit een groot aanbod auto’s.
Alle auto’s die door ons geleverd worden onderwerpen wij aan een grondige technische inspectie en controleren het verleden en herkomst. Een gecontroleerde gegarandeerde kilometerstand is uiteraard een van onze standaard zekerheden.
Om uw nieuw aangeschafte auto volledig naar uw wens afgeleverd te krijgen bieden wij (optioneel) afleverpakketten aan.
Hoeveel kost een Peugeot 206 CC verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























