
€ 995
| Prijs | € 1.950 |
| Bouwjaar | 2005 |
| Kilometerstand | 189.513 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 59-RX-BD |
| Datum deel 1 | 28-09-2005 |
| Topsnelheid | 158 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 15,40 sec |
| Motorvermogen | 43 kW (58 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1124 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 885 kg |
| Trekgewicht max | 700 kg |
| Trekgewicht onger. | 485 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | oktober 2004 |
| Meer modelinformatie |
Modeljaar: 2005
Max. aslast voor: 855 kg
Max. aslast achter: 780 kg
GVW: 1.405 kg
Afmetingen (LxBxH): 382 x 167 x 144 cm
Wielbasis: 25 cm
Bekleding: Stof
Emissieklasse: Euro 3
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- Airbag passagier
- Extra hoofdsteun achter
- Metallic lak
- Mistlampen achter
- Wieldoppen
= Bijzonderheden =
Alle moeite is genomen om de informatie van deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
*Prijzen zijn excl. afleverpakket*